Menu główne

Family Cup 2019 w kolarstwie górskim za nami

Zawodnicy na rowerach
Data publikacji: 
11.06.2019
Family Cup 2019 w kolarstwie górskim za nami

W sobotę, 8 czerwca 2019 r. na terenie Miejskiego Ośrodka Sportowo-Wypoczynkowego Malinka w Zgierzu odbyły się XXIV AMATORSKIE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO W KOLARSTWIE GÓRSKIM FAMILY CUP organizowane przez Młodzieżowy Dom Kultury w Zgierzu (MDK).

Trasa wyścigu przebiegała przez piaszczysty, pagórkowaty las. Wyścigi przeprowadzane były według klasyfikacji indywidualnej i rodzinnej, z podziałem na kategorie wiekowe. Długość trasy zależna była od kategorii wiekowej. 

W tegorocznych zawodach udział wzięło 82 uczestników. Pogoda dopisała, a atmosfera była gorąca! Zwycięzcy poszczególnych kategorii otrzymali nagrody i puchary. Każdy z uczestników otrzymał nagrodę - upominek ufundowane przez Starostę Zgierskiego Bogdana Jarotę, Prezydenta Miasta Zgierza Przemysława Staniszewskiego, Marszałka Województwa Łódzkiego Grzegorza Schreibera oraz Radę Rodziców działającą przy Młodzieżowym Domu Kultury w Zgierzu. 

Serdeczne podziękowania za obecność dla Zastępcy Prezydenta Miasta Zgierza Pana Tomasza Dziedzica oraz dla Kierownika Działu Promocji Starostwa Powiatowego w Zgierzu Pani Małgorzaty Tomczuk. 

Ponadto składamy serdeczne podziękowania dla naszego partnera wydarzenia - MOSiR ZGIERZ. Dziękujemy również za wsparcie i ufundowanie posiłku przez BAR MYŚLIWSKI w Zgierzu oraz za ufundowanie wody przez POLSKA WODA PRIMAVERA. 

Patronat honorowy objęli Starosta Zgierski Bogdan Jarota, Prezydent Miasta Zgierza Przemysław Staniszewski oraz Marszałek Województwa Łódzkiego Grzegorz Schreiber. 

Dziękujemy za objęcie imprezy patronatem medialnym TVP ŁÓDŹ, Puls Powiatu oraz EZG24. 

Gratulujemy wszystkim uczestnikom kolarskich zmagań. Do zobaczenia za rok!  

Galeria zdjęć 

Źródło: Facebook MDK

Czytaj też: "Family Cup" artykuł z galerią zdjęć na stronie Starostwa Powiatowego w Zgierzu 

Copyright © 2016. All Rights Reserved by Miasto Zgierz

Created by Logo firmy VobacomVobacom

Ważne komunikaty

18710
Usuń

Utrudnienia w ruchu - ul. A. Struga i ul. Kolorowej

W dniach od 15 do 31 października 2019 r. w ul. A. Struga (od ronda Sybiraków do ul. Kolorowej) oraz w ul. Kolorowej (od ul. A. Struga w kierunku...
18452
Usuń

Przebudowa ul. Łąkowej - wyłączenie z ruchu

W celu zapewnienia bezpieczeństwa oraz sprawnej realizacji inwestycji - ul. Łąkowa w Zgierzu została wyłączona z ruchu do dnia 31.10 2019 r. ...
17413
Usuń

Godziny obsługi interesantów UMZ i USC

Od dnia 2 maja 2019 r. zmieniają się godziny obsługi interesantów:  Urząd Miasta Zgierza (UMZ - pl. Jana Pawła II 16, ul. ks. J. Popiełuszki 3a, ul...
14116
Usuń

Zagubione zwierzęta, zwierzęta do adopcji

Bezdomne zwierzęta, w szczególności psy i koty wyłapywane na terenie Gminy Miasto Zgierz przewożone są do Schroniska i Hotelu dla bezdomnych...
13781
Usuń

JEDEN NUMER w Zgierzu

Dzwoniąc pod numer telefonu 42 71 95 100 możesz zgłosić jakiś problem w mieście, zapytać, powiadomić. Zgłoszenia można składać elektronicznie: 
10697
Usuń

Harmonogramy odbioru odpadów

Harmonogramy odbioru odpadów (od stycznia 2019 r. do stycznia 2020 r.): 
4942
Usuń

Dyżury aptek

Apteka całodobowa "U DOMINIKA" (ul. Lechonia 2 - tel. 42 716 52 30) dyżur pełni w dni powszednie, soboty, niedziele i święta.
Facebook
YouTube
Google+
RSS