Menu główne

Złoty zgierski jeż dla WOŚP

Złoty jeż
Data publikacji: 
10.01.2019
Złoty zgierski jeż dla WOŚP

Prezydent Miasta Zgierza Przemysław Staniszewski oraz firma General IT zapraszają do wyjątkowej licytacji - ZŁOTEGO JEŻA ZE ZGIERZA (Jeż został ufundowany przez Zarząd firmy GENERAL IT). 

Licytacja unikatowego złotego jeżyka https://aukcje.wosp.org.pl/zloty-jez-ze-zgierza-dla-wosp… na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (WOŚP). 

Jeż jest symbolem Miasta Zgierz od 2006 roku, a do pomysłu zainspirował ówczesne władze miasta wiersz Wandy Chotomskiej "Przygody jeża spod miasta Zgierza". Autorka została również Honorową Obywatelką Miasta. Od tego czasu jeż pod różnymi postaciami i w różnych okolicznościach pojawia na kartach historii Zgierza. Jest oficjalnym symbolem Miasta. I właśnie stąd pomysł, aby ten sympatyczny zwierzak nie tylko dzieci cieszył, ale także im pomógł. 

Jeżyk został wykonany w pracowni jubilerskiej specjalne na tę aukcję z 14-karatowego złota o wadze 21,3 g. Jest wzorowany na mosiężnej rzeźbie, która zdobi plac przed Urzędem Miasta Zgierza. 

Do JEŻA dołączony zostanie specjalny, imienny certyfikat autentyczności. Jeż jest bezcenny i unikatowy, ale złoto i jego wykonanie ma wartość ok. 4 800 zł. 

ZŁOTYCH SERC JEST WIELE, ALE ZŁOTY JEŻ - TYLKO JEDEN! 

Po wygranej aukcji wylicytowaną kwotę wpłacacie na specjalnie wygenerowany numer konta WOŚP, który otrzymacie w mailu z Allegro. Zwycięzca/zwyciężczyni aukcji będzie mieć możliwość uroczystego odbioru ZŁOTEGO JEŻA z rąk Prezydenta Miasta Zgierza podczas spotkania w Zgierzu.

Źródło: www.wosp.miasto.zgierz.pl

Copyright © 2016. All Rights Reserved by Miasto Zgierz

Created by Logo firmy VobacomVobacom

Ważne komunikaty

17413
Usuń

Godziny obsługi interesantów UMZ i USC

Od dnia 2 maja 2019 r. zmieniają się godziny obsługi interesantów:  Urząd Miasta Zgierza (UMZ - pl. Jana Pawła II 16, ul. ks. J. Popiełuszki 3a, ul...
14116
Usuń

Zagubione zwierzęta, zwierzęta do adopcji

Bezdomne zwierzęta, w szczególności psy i koty wyłapywane na terenie Gminy Miasto Zgierz przewożone są do Schroniska i Hotelu dla bezdomnych...
13781
Usuń

JEDEN NUMER w Zgierzu

Dzwoniąc pod numer telefonu 42 71 95 100 możesz zgłosić jakiś problem w mieście, zapytać, powiadomić. Zgłoszenia można składać elektronicznie: 
10697
Usuń

Harmonogramy odbioru odpadów

Harmonogramy odbioru odpadów (od stycznia 2019 r. do stycznia 2020 r.): 
4942
Usuń

Dyżury aptek

Apteka całodobowa "U DOMINIKA" (ul. Lechonia 2 - tel. 42 716 52 30) dyżur pełni w dni powszednie, soboty, niedziele i święta.
Facebook
YouTube
Google+
RSS