Menu główne

Burmistrz Głowna odda stołek

XVI Finał WOŚP pod Łodzią będzie pełen atrakcji. Chętnych tak wielu, że zabrakło identyfikatorów.

Licytacja funkcji burmistrza Głowna i miotły szefowej zgierskiego sztabu to najoryginalniejsze pomysły, które wesprą w regionie łódzkim fundusz XVI Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zagra ona 12-13 stycznia.

- Do pomocy podczas XVI Finału zgłosiło się dwukrotnie więcej osób niż moglibyśmy przyjąć - mówi Karolina Miżyńska, szefowa sztabu w Zgierzu. - Zainteresowanych zbieraniem pieniędzy było ponad trzystu, a przyznano nam tylko 150 identyfikatorów.
Na licytację trafi jej... miotła.

- Jestem ciekawa, za ile uda się sprzedać miotłę takiej wiedźmy, jak ja - zastanawia się Miżyńska.

W Zgierzu zaplanowano najwięcej atrakcji. W sobotę od rana ruszą rajdy samochodowe. Od godz. 10 w Parku Maszynowym Boruta swoje umiejętności zaprezentują mistrzowie kierownicy w rajdowych subaru. Później, przy ul. Struga, rozpocznie się, na błotnistym terenie, pokaz aut terenowych. A wieczorem w klubie Agrafka coś ekstra - koncert szant!

Niedziela rozpocznie się od wizyty Jeża z Miasta Zgierza na oddziale pediatrycznym szpitala wojewódzkiego. Salon fryzjerski „Szalone Nożyczki" cały dochód wrzuci tego dnia do puszek WOŚP. Od godz. 16 rozpoczną się koncerty na terenie MOSiR. Tuż po światełku do nieba na scenę wejdzie zespół K.A.S.A.

(...)

Marcin Bereszczyński
Na podst. "POLSKA Dziennik Łódzki" z dnia 09.01.2008 r.

Copyright © 2016. All Rights Reserved by Miasto Zgierz

Created by Logo firmy VobacomVobacom

Ważne komunikaty

17413
Usuń

Godziny obsługi interesantów UMZ i USC

Od dnia 2 maja 2019 r. zmieniają się godziny obsługi interesantów:  Urząd Miasta Zgierza (UMZ - pl. Jana Pawła II 16, ul. ks. J. Popiełuszki 3a, ul...
14116
Usuń

Zagubione zwierzęta, zwierzęta do adopcji

Bezdomne zwierzęta, w szczególności psy i koty wyłapywane na terenie Gminy Miasto Zgierz przewożone są do Schroniska i Hotelu dla bezdomnych...
13781
Usuń

JEDEN NUMER w Zgierzu

Dzwoniąc pod numer telefonu 42 71 95 100 możesz zgłosić jakiś problem w mieście, zapytać, powiadomić. Zgłoszenia można składać elektronicznie: 
10697
Usuń

Harmonogramy odbioru odpadów

Harmonogramy odbioru odpadów (od stycznia 2019 r. do stycznia 2020 r.): 
4942
Usuń

Dyżury aptek

Apteka całodobowa "U DOMINIKA" (ul. Lechonia 2 - tel. 42 716 52 30) dyżur pełni w dni powszednie, soboty, niedziele i święta.
Facebook
YouTube
Google+
RSS