Menu główne

Orkiestrowe pływanie z prezydentem Zgierza

Złoty karnet uprawniający do skorzystania z 3-miesięcznego kursu nauki pływania na basenie w Łaźni Miejskiej wylicytuje zgierski sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w ramach XVI Finału WOŚP. Pierwszą lekcję pływania poprowadzi prezydent Zgierza Jerzy Sokół.

Prezydent J. Sokół jest ratownikiem wodnym i instruktorem pływania z wieloletnim stażem. Jako instruktor wychował grono ponad 430 ratowników. Był wielokrotnym medalistą w zawodach pływackich nauczycieli i samorządowców, a także członkiem reprezentacji Polski na zawodach w ratownictwie wodnym.

- Postanowiłem wykorzystać moją pływacką pasję, aby włączyć się do orkiestrowej akcji niesienia pomocy dzieciom ze schorzeniami laryngologicznymi. Gorąco zachęcam wszystkich zgierzan do pokazania wielkiego serca i wspomożenia działań Jurka Owsiaka i jego fundacji. W niedzielę razem z żoną ruszamy z puszką na ulice Zgierza, aby wspólnie kwestować na rzecz Orkiestry - informuje prezydent Jerzy Sokół.

Karnet ufundował administrator Łaźni Miejskiej - Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Zgierzu.

Copyright © 2016. All Rights Reserved by Miasto Zgierz

Created by Logo firmy VobacomVobacom

Ważne komunikaty

17413
Usuń

Godziny obsługi interesantów UMZ i USC

Od dnia 2 maja 2019 r. zmieniają się godziny obsługi interesantów:  Urząd Miasta Zgierza (UMZ - pl. Jana Pawła II 16, ul. ks. J. Popiełuszki 3a, ul...
14116
Usuń

Zagubione zwierzęta, zwierzęta do adopcji

Bezdomne zwierzęta, w szczególności psy i koty wyłapywane na terenie Gminy Miasto Zgierz przewożone są do Schroniska i Hotelu dla bezdomnych...
13781
Usuń

JEDEN NUMER w Zgierzu

Dzwoniąc pod numer telefonu 42 71 95 100 możesz zgłosić jakiś problem w mieście, zapytać, powiadomić. Zgłoszenia można składać elektronicznie: 
10697
Usuń

Harmonogramy odbioru odpadów

Harmonogramy odbioru odpadów (od stycznia 2019 r. do stycznia 2020 r.): 
4942
Usuń

Dyżury aptek

Apteka całodobowa "U DOMINIKA" (ul. Lechonia 2 - tel. 42 716 52 30) dyżur pełni w dni powszednie, soboty, niedziele i święta.
Facebook
YouTube
Google+
RSS