Menu główne

XI Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

W dniu 1 października 2002 r. przy Urzędzie Miasta Zgierza powstał zgierski Sztab XI Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Podczas tej najgorętszej zimowej niedzieli będziemy zbierać pieniądze na zakup sprzętu medycznego dla oddziałów niemowlęcych i dzieci młodszych.

"Ktokolwiek ofiarował choćby jeden grosz,
Ten zagrał w naszej Orkiestrze dając dowód,
Że nie jest mu obcy los polskich dzieciaków"
Jurek Owsiak


12 stycznia 2003 roku już jedenasty raz będziemy wspólnie zmieniać oblicze polskiej medycyny. Podczas najbliższego Finału, zgierski Sztab zorganizuje kwestę uliczną oraz szereg imprez plenerowych. Będzie III Bal Złotego Serduszka, koncert dla dzieci, niezwykły niedzielny koncert finałowy oraz wiele innych atrakcji. Jak wiele - w dużej mierze zależeć będzie od sponsorów, gdyż żaden ze Sztabów nie dysponuje budżetem. Zaproszenie gwiazdy, zorganizowanie pokazu sztucznych ogni, czy przygotowanie profesjonalnej sceny z nagłośnieniem, loterii fantowej wymaga nakładów finansowych i pomocy rzeczowej.

W związku z tym zwracam się do Państwa z gorącą prośbą o pomoc w zorganizowaniu XI Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Zgierzu - imprezy, która każdego roku przyciąga tysiące zgierzan i pozostałych mieszkańców regionu. Podejmując decyzję, pomyślcie Państwo o tysiącach malutkich bezbronnych istnień ludzkich, które udało się uratować dzięki Wielkiej Orkiestrze. Niestety - potrzeb nadal jest wiele. Włączając się w organizację Finału będziecie Państwo czynić dobro podwójnie - ratujecie zdrowie i życie dzieci oraz dajecie dobrą zabawę mieszkańcom Zgierza. W zamian za Państwa pomoc oferujemy promocję podczas Finałowych imprez, a po ich zakończeniu - w mediach lokalnych.

Jeśli zdecydowaliście się Państwo włączyć w organizację XI Finału WOŚP w Zgierzu, proszę o kontakt w celu otrzymania pakietów ofert dla sponsorów.

Karolina Miżyńska
Szef Sztabu XI Finału WOŚP w Zgierzu

Sztab XI Finału WOŚP w Zgierzu
Urząd Miasta Zgierza, Stary Rynek 1, 95-100 Zgierz
tel. (0...42) 716 98 32, szef Sztabu: 0-600 241 518,
kmizynska@umz.zgierz.pl, karmiza@wp.pl, www.wosp.miasto.zgierz.pl

WSPÓŁORGANIZATORZY XI FINAŁU WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY W ZGIERZU

  1. Stowarzyszenie Telewizji Kablowej "CENTRUM" w Zgierzu - ul. Lechonia 2, 95-100 Zgierz
  2. Radio "Classic" Łódź - ul. Traugutta 25, 90-113 Łódź
  3. Freetime Poland Sp. z o.o. - ul. Gdańska 65, Słowik, 95-100 Zgierz
  4. Komenda Powiatowa Policji w Zgierzu - ul. Długa 67, 95-100 Zgierz

Copyright © 2016. All Rights Reserved by Miasto Zgierz

Created by Logo firmy VobacomVobacom

Ważne komunikaty

17413
Usuń

Godziny obsługi interesantów UMZ i USC

Od dnia 2 maja 2019 r. zmieniają się godziny obsługi interesantów:  Urząd Miasta Zgierza (UMZ - pl. Jana Pawła II 16, ul. ks. J. Popiełuszki 3a, ul...
14116
Usuń

Zagubione zwierzęta, zwierzęta do adopcji

Bezdomne zwierzęta, w szczególności psy i koty wyłapywane na terenie Gminy Miasto Zgierz przewożone są do Schroniska i Hotelu dla bezdomnych...
13781
Usuń

JEDEN NUMER w Zgierzu

Dzwoniąc pod numer telefonu 42 71 95 100 możesz zgłosić jakiś problem w mieście, zapytać, powiadomić. Zgłoszenia można składać elektronicznie: 
10697
Usuń

Harmonogramy odbioru odpadów

Harmonogramy odbioru odpadów (od stycznia 2019 r. do stycznia 2020 r.): 
4942
Usuń

Dyżury aptek

Apteka całodobowa "U DOMINIKA" (ul. Lechonia 2 - tel. 42 716 52 30) dyżur pełni w dni powszednie, soboty, niedziele i święta.
Facebook
YouTube
Google+
RSS