Menu główne

Podsumowanie XVII Amatorskich Mistrzostw Województwa Łódzkiego w Kolarstwie Górskim Family Cup 2012

W dniu 23 czerwca 2012 r. na terenie Ośrodka Sportowo-Wypoczynkowego Malinka w Zgierzu odbyły się XVII Amatorskie Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w Kolarstwie Górskim Family Cup 2012. W zawodach wzięło udział 121 kolarzy.

Wyścigi przeprowadzone były według klasyfikacji indywidualnej i rodzinnej z podziałem na kategorie wiekowe. Trasa wyścigu przebiegała przez piaszczysty, pagórkowaty las. Długość trasy zależna była od kategorii wiekowej (proporcjonalnie od najmłodszej do najstarszej od prawie 2 km do 20 km). Osoby, które zajęły pierwsze trzy miejsca otrzymały puchary, zaś pierwszych sześć - dyplomy i zakwalifikowały się do Ogólnopolskiego Finału Mistrzostw, który odbędzie się 1 września 2012 r. w Kielcach.

Wszyscy uczestnicy bez względu na zajęte miejsce wzięli udział w losowaniu atrakcyjnych nagród.

Organizatorzy regionalni: Młodzieżowy Dom Kultury w Zgierzu, Stowarzyszenie Kameleon, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zgierzu.

Patroni honorowi: Marszałek Województwa Łódzkiego Witold Stępień, Starosta Zgierski, Prezydent Miasta Zgierza.

Patroni medialni: TVP oddział w Łodzi, Radio Łódź, STVK Centrum, Magazyn Rowerowy, Portal Wirtualny Zgierz, Serwis EZG.Info.pl, Portal Czasdzieci.pl, Portal Miastodzieci.pl, Eurodesk Zgierz, Pro-Radio, Internetowe Radio Zgierz, Rowerowemiasto.pl, Ilustrowany Tygodnik Zgierski.

Sponsorzy: Bim Gastronomia Bar Express i Bar Myśliwski, Bank Spółdzielczy w Zgierzu, Firma Zator, Klub Fru-Fitness, Sklep Rowerowy Dynamo w Łodzi, Producent Skarpet Nordhorn w Aleksandrowie Łódzkim, Sklep 1st Layer w Zgierzu, Zgierskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Markab.

Bogumiła Łuczak-Filipek
Młodzieżowy Dom Kultury

Copyright © 2016. All Rights Reserved by Miasto Zgierz

Created by Logo firmy VobacomVobacom

Ważne komunikaty

19161
Usuń

Utrudnienia w ruchu w rejonie wiaduktu - ul. Łódzka

Trwa przebudowa wiaduktu kolejowego nad drogą krajową DK91 w Zgierzu (ul. Łódzka). W dniach od 11.12.2019 roku (godz. wprowadzenia 8:00) do dnia 31....
17413
Usuń

Godziny obsługi interesantów UMZ i USC

Od dnia 2 maja 2019 r. zmieniają się godziny obsługi interesantów:  Urząd Miasta Zgierza (UMZ - pl. Jana Pawła II 16, ul. ks. J. Popiełuszki 3a, ul...
14116
Usuń

Zagubione zwierzęta, zwierzęta do adopcji

Bezdomne zwierzęta, w szczególności psy i koty wyłapywane na terenie Gminy Miasto Zgierz przewożone są do Schroniska i Hotelu dla bezdomnych...
10697
Usuń

Harmonogramy odbioru odpadów

Harmonogramy odbioru odpadów (od stycznia 2019 r. do stycznia 2020 r.): 
4942
Usuń

Dyżury aptek

Apteka całodobowa "U DOMINIKA" (ul. Lechonia 2 - tel. 42 716 52 30) dyżur pełni w dni powszednie, soboty, niedziele i święta.
Facebook
YouTube
Google+
RSS