Menu główne

Klub Puszystych "SUPER LINIA" w Zgierzu

 

95-100 Zgierz, ul. Leśmiana 1 (wejście od drugiej strony basenu)Logotyp Super Linia

e-mail: iloziel5@wp.pl

Prezes: Ilona Zielińska tel. 0 886 451 925

Instruktor: Anna Wasiak tel. 0 606 719 302

Od września do czerwca spotkania odbywają się:

Poniedziałki - godz. 18.00 i 19.00
Piątki - godz. 19.15 i 20.00

Od lutego 2008 roku wtorek poświęcony pogadance o zdrowym trybie życia. Na pogadanki zapraszamy wszystkich, nie tylko klubowiczów.

Klub Puszystych "Super Linia" działa w Zgierzu pod patronatem ogólnopolskiego miesięcznika " Super Linia ". Pozdrowienia dla wszystkich klubowiczek i klubowiczów w całej Polsce.

Zgierski Klub Puszystych powstał 1 marca 2001 roku i zaczyna ósmy rok swojej ciężkiej pracy. Prelekcje na temat zmiany stylu życia oraz ćwiczenia na sali gimnastycznej pomagają nie tylko w gubieniu zbędnych kilogramów, ale także w uzyskaniu dobrego zdrowia.

Obecna sala, w której odbywają się ćwiczenia gimnastyczne jest przystosowana do prowadzenie różnych form gimnastycznych i wyposażona w różne przyrządy do ćwiczeń oraz atlas.

Jednocześnie można korzystać z akwaareobiku polecanego przede wszystkim dla osób z wadami kręgosłupa, ale nie tylko. Taka forma ćwiczeń fantastycznie wpływa nie tylko na samopoczucie, ale także świetnie rehabilituje kręgosłup. A więc polecam gorąco.Prezes klubu Ilona Zielińska

Wiek wstąpienia w szeregi klubu nie gra żadnej roli. Pamiętamy o bardzo ważnym przesłaniu - RUCH TO ZDROWIE i warto zachęcić cała rodzinę, aby zadbała o siebie.

Czytając miesięcznik "Super Linia" można dowiedzieć się o różnych konkursach, kto i w jakim klubie zgubił najwięcej kilogramów i te osoby są nagradzane. Natomiast w naszym klubie cieszymy się z każdego choćby najmniejszego wyniku. Wiadomo, że osoba ważąca 80 lub 90 kilogramów nie może pozbyć się tyle samo masy ciała, co ważąca 120 kilogramów i prawdę mówiąc nie wygra żadnego konkursu. Dlatego też nie wyróżniamy tylko tych, co pozbędą się dużo kilogramów. Każdy zgubiony kilogram żegnamy gromkimi brawami.

 W naszym klubie jest bardzo sympatyczna atmosfera, nikt nikogo nie wyśmiewa. Każdy, kto do nas się zgłosi otrzymuje pełne wsparcie od wszystkich klubowiczów. Szybko pozbywa się obaw związanymi ze swoim wyglądem. Terapia grupowa jest bardziej skuteczna niż indywidualna. Szybciej mobilizujemy się do działania. I oto chodzi i to się sprawdza. Zawiązują się nowe przyjaźnie. Po każdej przerwie leniej odbywa się wieczorek zapoznawczy. Bardzo dobry i sprawdzony sposób na integracje w klubie. Śmiech muzyka i taniec to najlepsze lekarstwo na nudę, złe samopoczucie. Na przełomie marca i kwietnia organizowany jest bal rocznicowy, na który zapraszani dostojni goście naszego miasta.

Wokół Zgierza jest bardzo dużo malowniczych miejsc, poznajemy je podczas rajdów pieszych. [Ilona Zielińska]

Wyrażam bardzo duże uznanie dla wszystkich zgierskich klubowiczów. Życzę dużo wytrwałości i samozaparcia w dążeniu do wymarzonego celu i wytrwaniu w swoich postanowieniach.

Prezes Klubu
ILONA ZIELIŃSKA

Otyłość jest jedną z przyczyn wielu poważnych chorób, niestety ciągle jeszcze jest lekceważona. Osobom, które dotknął ten problem Klub pomaga pozbyć się zbędnych kilogramów, a tym samym (szczuplejszym) utrzymać dobrą formę i kondycję.

Copyright © 2016. All Rights Reserved by Miasto Zgierz

Created by Logo firmy VobacomVobacom

Ważne komunikaty

21587
Usuń

Przerwy w dostawie wody

Z powodu prac remontowo-budowlanych na sieci wodociągowej, w dniu 26.10.2021 r. w godz. 8:00-18:00 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody przy: ul....
22791
Usuń

Planowane wyłączenia prądu

Komunikat PGE Dystrybucja S.A. Oddział Łódź o planowanych wyłączeniach energii elektrycznej w Zgierzu: W dniach 22-23.10.2021 r. w godz. 09:00-13:30...
19931
Usuń

Odbiór odpadów wielkogabarytowych 2021

Terminy odbioru mebli i innych odpadów wielkogabarytowych, zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, opon, odzieży i tekstyliów:dla...
21588
Usuń

Szczepienia przeciw COVID-19

Zapraszamy do zapoznania się z tematyczną podstroną dot. szczepień przeciwko COVID-19, gdzie w jednym miejscu znajduje się zbiór najważniejszych...
10697
Usuń

Odpady komunalne: harmonogramy odbioru, deklaracje i stawki

Harmonogramy odbioru odpadów: 
14116
Usuń

Zagubione zwierzęta, zwierzęta do adopcji

Bezdomne zwierzęta, w szczególności psy i koty wyłapywane na terenie Gminy Miasto Zgierz przewożone są do Schroniska i Hotelu dla bezdomnych...
4942
Usuń

Dyżury aptek

Apteka całodobowa "U DOMINIKA" (ul. Lechonia 2 - tel. 42 716 52 30) dyżur pełni w dni powszednie, soboty, niedziele i święta. Godziny pracy...
Facebook
YouTube
Google+
RSS