Menu główne

Darmowe szczepienia dla pracowników podmiotów leczniczych

Logo szpitala
Data publikacji: 
29.08.2019
Darmowe szczepienia dla pracowników podmiotów leczniczych

Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego realizuje na terenie powiatu zgierskiego "Program szczepień przeciwko grypie sezonowej dla pracowników podmiotów wykonujących działalność leczniczą z terenu województwa łódzkiego". 

Program w całości finansowany jest ze środków budżetu Samorządu województwa łódzkiego. Obejmuje on przeprowadzenie badania kwalifikacyjnego wraz ze szczepieniem oraz przekazanie osobie szczepiącej się pisemnej informacji na temat grypy, w tym postępowania w przypadku zakażenia grypą oraz możliwych sposobów unikania choroby. 

Adresatami Programu są pracownicy podmiotów wykonujących działalność leczniczą z terenu województwa łódzkiego (według lokalizacji podmiotu a nie zamieszkania danej osoby): personel medyczny niezależnie od specjalizacji i personel administracyjny. 

Aby skorzystać z badań wystarczy umówić się na wizytę u jednego z realizatorów Programu (na terenie powiatu zgierskiego jest to Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. M. Skłodowskie-Curie w Zgierzu). 

Pełna lista realizatorów badań znajduje się na stronie zdrowie.lodzkie.pl/dla-pacjenta/bezplatne-badania

Program trwa do 30 listopada 2019 r. lub do wyczerpania się środków. 

Udział w Programie jest bezpłatny. 

Źródło: Starostwo Powiatowe w Zgierzu

Copyright © 2016. All Rights Reserved by Miasto Zgierz

Created by Logo firmy VobacomVobacom

Ważne komunikaty

19232
Usuń

Zmiana godzin pracy urzędu w Wigilię i Sylwestra

24 grudnia 2019 r. (wtorek) - Wigilia Bożego Narodzenia: 
19161
Usuń

Utrudnienia w ruchu w rejonie wiaduktu - ul. Łódzka

Trwa przebudowa wiaduktu kolejowego nad drogą krajową DK91 w Zgierzu (ul. Łódzka). W dniach od 11.12.2019 roku (godz. wprowadzenia 8:00) do dnia 31....
17413
Usuń

Godziny obsługi interesantów UMZ i USC

Od dnia 2 maja 2019 r. zmieniają się godziny obsługi interesantów:  Urząd Miasta Zgierza (UMZ - pl. Jana Pawła II 16, ul. ks. J. Popiełuszki 3a, ul...
14116
Usuń

Zagubione zwierzęta, zwierzęta do adopcji

Bezdomne zwierzęta, w szczególności psy i koty wyłapywane na terenie Gminy Miasto Zgierz przewożone są do Schroniska i Hotelu dla bezdomnych...
10697
Usuń

Harmonogramy odbioru odpadów

Harmonogramy odbioru odpadów (od stycznia 2019 r. do stycznia 2020 r.): 
4942
Usuń

Dyżury aptek

Apteka całodobowa "U DOMINIKA" (ul. Lechonia 2 - tel. 42 716 52 30) dyżur pełni w dni powszednie, soboty, niedziele i święta.
Facebook
YouTube
Google+
RSS