Menu główne

Mamy rekord

Pomimo fatalnej, niesprzyjającej pogody podczas XVIII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy udało się zebrać w Zgierzu i dzięki Zgierzowi najwyższą w historii miasta kwotę.

A to jeszcze nie koniec, ponieważ nasze Allegro kończy się 23 stycznia! Mimo to MAMY REKORD. Na ten moment Zgierz przekazuje na konto WOŚP niebagatelną sumkę: 80.030,32 zł. Na kwotę tę składa się praca Sztabu przy CKD oraz przy ZHP, a także aukcje zgierskiego Allegro.

Dziękuję wolontariuszom, którzy zmarznięci (dosłownie) cały dzień wędrowali po mieście, mieszkańcom, którzy mimo zdrętwiałych z zimna dłoni sięgali ochoczo po portfele, artystom występującym na imprezach, życzliwym włodarzom Zgierza, sponsorom i "nieodzownym pomagaczom", instytucjom i anonimowym, dobrym ludziom. Ale przede wszystkim - ludziom pracującym przy XVIII Finale WOŚP w Zgierzu.

Gramy do końca świata i jeden dzień dłużej.

Karolina Miżyńska
Szef Sztabu

Copyright © 2016. All Rights Reserved by Miasto Zgierz

Created by Logo firmy VobacomVobacom

Ważne komunikaty

17413
Usuń

Godziny obsługi interesantów UMZ i USC

Od dnia 2 maja 2019 r. zmieniają się godziny obsługi interesantów:  Urząd Miasta Zgierza (UMZ - pl. Jana Pawła II 16, ul. ks. J. Popiełuszki 3a, ul...
14116
Usuń

Zagubione zwierzęta, zwierzęta do adopcji

Bezdomne zwierzęta, w szczególności psy i koty wyłapywane na terenie Gminy Miasto Zgierz przewożone są do Schroniska i Hotelu dla bezdomnych...
13781
Usuń

JEDEN NUMER w Zgierzu

Dzwoniąc pod numer telefonu 42 71 95 100 możesz zgłosić jakiś problem w mieście, zapytać, powiadomić. Zgłoszenia można składać elektronicznie: 
10697
Usuń

Harmonogramy odbioru odpadów

Harmonogramy odbioru odpadów (od stycznia 2019 r. do stycznia 2020 r.): 
4942
Usuń

Dyżury aptek

Apteka całodobowa "U DOMINIKA" (ul. Lechonia 2 - tel. 42 716 52 30) dyżur pełni w dni powszednie, soboty, niedziele i święta.
Facebook
YouTube
Google+
RSS