Menu główne

Orkiestra tuż-tuż

Sztaby Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ujawniają szczegóły imprez, które przygotowują na styczniowy XV finał.

W Zgierzu imprezy rozpoczną się już w sobotę 13 stycznia. W Miejskim Ośrodku Kultury odbędą się spektakle, licytacje i zabawy dla dzieci. W niedzielę od rana w MOK również nie zabraknie atrakcji: wystąpią zespoły dziecięce i młodzieżowe, zaplanowano też happening artystyczny dla dzieci, zabawy i konkursy. W tym samym czasie w Spółdzielczym Domu Kultury występować będą lokalne zespoły muzyczne i taneczne. O godz. 16 rozpoczną się atrakcje na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Planowany jest też pokaz sztucznych ogni i koncert szantów w klubie "Agrafa".

W Ozorkowie finał również będzie trwał dwa dni. W sobotę w Młodzieżowym Domu Kultury nauczyciele zamierzają wystawić spektakl. W niedzielę gry, zabawy i koncerty będą się odbywać w hali MOSiR. W Strykowie oprócz koncertów planowane są również pokazy strażackie i motocrossowe. Orkiestra będzie zbierać pieniądze dla chorej strykowianki. W Pabianicach imprezy rozpoczną się już w piątek, w Osiedlowym Domu Kultury wystąpią zespoły rockowe z Łodzi i Pabianic. Kolejne koncerty odbędą się w sobotę w MOK. Pieniądze uzyskane ze sprzedaży biletów zasilą konto WOŚP. W niedzielę na scenie w centrum handlowym Echo wystąpią zespoły: Zabili mi żółwia, Kuśka Brothers i A2, a gwiazdą wieczoru będzie grupa Sami. Nie zabraknie też skoków na bungee, zawodów paintballu, pokazów tancerzy ognia, ratownictwa medycznego i psów policyjnych. W Brzezinach Orkiestra zagra na estradzie przy komendzie policji. Wystąpią brzezińskie zespoły, będzie można przejechać się bryczką i zobaczyć, jak strzela armata. W urzędzie miasta odbędzie się kiermasz odzieży, dochód ze sprzedaży ubrań zasili konto WOŚP. W Tuszynie Orkiestra zagra po raz pierwszy, impreza odbędzie się na placu koło kościoła pw. św. Witalisa. Wystąpią miejscowe zespoły muzyczne, nie zabraknie też licytacji.

Na podst. "Dziennik Łódzki" z dnia 02.01.2007 r.

Copyright © 2016. All Rights Reserved by Miasto Zgierz

Created by Logo firmy VobacomVobacom

Ważne komunikaty

17413
Usuń

Godziny obsługi interesantów UMZ i USC

Od dnia 2 maja 2019 r. zmieniają się godziny obsługi interesantów:  Urząd Miasta Zgierza (UMZ - pl. Jana Pawła II 16, ul. ks. J. Popiełuszki 3a, ul...
14116
Usuń

Zagubione zwierzęta, zwierzęta do adopcji

Bezdomne zwierzęta, w szczególności psy i koty wyłapywane na terenie Gminy Miasto Zgierz przewożone są do Schroniska i Hotelu dla bezdomnych...
13781
Usuń

JEDEN NUMER w Zgierzu

Dzwoniąc pod numer telefonu 42 71 95 100 możesz zgłosić jakiś problem w mieście, zapytać, powiadomić. Zgłoszenia można składać elektronicznie: 
10697
Usuń

Harmonogramy odbioru odpadów

Harmonogramy odbioru odpadów (od stycznia 2019 r. do stycznia 2020 r.): 
4942
Usuń

Dyżury aptek

Apteka całodobowa "U DOMINIKA" (ul. Lechonia 2 - tel. 42 716 52 30) dyżur pełni w dni powszednie, soboty, niedziele i święta.
Facebook
YouTube
Google+
RSS