Menu główne

Akademia EZG 2.0 - Zapraszamy na cykl szkoleń

plakat informacyjny
Data publikacji: 
06.11.2023
Akademia EZG 2.0 - Zapraszamy na cykl szkoleń

Stowarzyszenie EZG zaprasza na bezpłatne szkolenia z cyklu: Akademia EZG 2.0

Stowarzyszenie EZG zaprasza pełnoletnie osoby początkujące lub chętne do rozpoczęcia aktywności społecznej do udziału w cyklu szkoleń "Akademia EZG". Można zapisać się na dowolną liczbę warsztatów! Zgłoszenia prosimy wysyłać maksymalnie na dzień przed szkoleniami. 

Szkolenia odbywać się będą w siedzibie Stowarzyszenia EZG przy ul. Długiej 15.

Tematyka szkoleń: 

 • Projekty społeczne od kuchni - 16 listopada 2023 roku (czwartek) godz. 17-20
  Podczas warsztatów dowiesz się, jak pozyskiwać fundusze na działalność społeczną i jak dobrze realizować projekt przy użyciu ciekawych narzędzi.
  Prowadzący: Kuba Kobyliński - prezes zarządu Fundacji EduKABE, etnolog i księgowy, certyfikowany menedżer projektów.

 • I Ty możesz zostać przewodnikiem! - 20 listopada 2023 roku (poniedziałek) godz. 17-20
  Warsztaty poświęcone organizacji spacerów turystycznych i zwiedzaniu miasta. Dowiesz się, jak wyszukiwać i promować ciekawostki nie tylko historyczne!
  Prowadząca: Justyna Tomaszewska (JustLodz) - edukatorka, licencjonowana przewodniczka po Łodzi, była specjalistka ds. promocji w Centrum Dialogu.

 • Out of the box: Odkryj Potencjał Twórczy - 28 listopada 2023 roku (wtorek) godz. 17-20
  Warsztat ma na celu pomóc uczestnikom rozwijać swoje umiejętności kreatywne, pokonywać blokady oraz wykorzystywać kreatywność w różnych aspektach życia poprzez tworzenie planu rozwoju kreatywności.
  Prowadząca: Aleksandra Szmurlik-Dominguez - wiceprezeska Fundacji Krok do Przodu, specjalistka ds. projektów, koordynatorka projektów międzynarodowych dla młodzieży z ramienia programu Erasmus+.

 • Słówko o komunikacji, czyli jak rozmawiać skutecznie? - 7 grudnia 2023 roku (czwartek) godz. 17-20
  Dobra komunikacja między ludźmi to podstawa w działalności społecznej. Warto ćwiczyć, żeby rozumieć się lepiej – dzięki tym warsztatom będziesz mieć do tego okazję!
  Prowadząca: Barbara Michalska - wiceprezeska Fundacji EduKABE, pedagożka, socjoterapeutka, trenerka w zakresie bezpieczeństwa w Internecie.

Co należy zrobić?

Najpóźniej dzień przed wysłać zgłoszenie.

Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie EZG sfinansowano ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2023 PROO.

Źródło: Stowarzyszenie EZG

Do pobrania: 
Plakat informacyjny (png) (495.81KB)

Copyright © 2016. All Rights Reserved by Miasto Zgierz

Created by Logo firmy VobacomVobacom

Ważne komunikaty

27399
Usuń

Tymczasowe lokalizacje

Wydział Edukacji i Młodzieży Urzędu Miasta Zgierza - ul. A. Musierowicza 2 w budynku Samorządowego Liceum Ogólnokształcącego im. R. TrauguttaKontakt...
13467
Usuń

Ceny wody i ścieków w Zgierzu w 2023 r.

Od 1 czerwca 2023 roku stawki opłat za zbiorowe zaopatrzenie w wodę i zbiorowe odprowadzanie ścieków przez "Wodociągi i Kanalizacja-Zgierz" Sp. z o...
19931
Usuń

Komunikat ZUS

Od 1 czerwca 2023 r. obsługa klientów w Inspektoracie Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS) w Zgierzu z ul. Długiej 43 zostanie przeniesiona na ul....
10697
Usuń

Odpady komunalne: harmonogramy odbioru, deklaracje i stawki

Harmonogramy odbioru odpadów: 
17413
Usuń

Godziny obsługi interesantów UMZ i USC

Urząd Miasta Zgierza (UMZ - pl. Jana Pawła II 16, ul. ks. J. Popiełuszki 3a, ul. ks. Sz. Rembowskiego 1) i Urząd Stanu Cywilnego (USC - ul. 1. Maja...
14116
Usuń

Zagubione zwierzęta, zwierzęta do adopcji

Bezdomne zwierzęta, w szczególności psy i koty wyłapywane na terenie Gminy Miasto Zgierz przewożone są do Schroniska JASIONKA (miejscowość Jasionka...
4942
Usuń

Dyżury aptek

Apteka całodobowa "U DOMINIKA" (ul. Lechonia 2 - tel. 42 716 52 30) dyżur pełni w dni powszednie, soboty, niedziele i święta. Godziny pracy...
Facebook
YouTube
Google+
RSS