Menu główne

Wyniki XXI Mistrzostw Polski w Kolarstwie Górskim Family Cup 2016 Zgierz

Plakat promujący zawody
Data publikacji: 
20.06.2016
Wyniki XXI Mistrzostw Polski w Kolarstwie Górskim Family Cup 2016 Zgierz

Wyniki XXI Mistrzostw Polski w Kolarstwie Górskim Family Cup 2016 Zgierz:

  • Kategoria A/K: 
    1. Skrzyńska Weronika (Brzeziny 2007); 2. Klamut Maria (Antoniew 2006); 3. Janiszewska Julia (Brzeziny 2007); 4. Nowacka Wiktoria (Zgierz 2006); 5. Mikuła Natalia (Rąbień AB gmina Aleksandrów Łódzki 2006); 6. Marek Izabela (Iwonicz Zdrój 2010); 7. Mikuła Gabriela (Rąbień AB gmina Aleksandrów Łódzki 2008); 8. Łuczak Weronika (Łódź 2009). 

  • Kategoria A/M: 
    1. Dutkiewicz Daniel (Aleksandrów Łódzki 2007); 2PP. Marek Kamil (Iwonicz Zdrój 2006); 2. Pajor Kuba (Zgierz 2009); 3. Krach Franciszek (Zgierz 2006); 4. Chocholski Cyprian (Zgierz 2010).  

  • Kategoria B/K: 
    1. Wierucka Natalia (Łódź 2005); 2. Rżanek Patrycja (Grotniki 2002). 

  • Kategoria B/M: 
    1. Raczak Kacper (Dąbrówka Strumiany 2004); 2. Klamut Andrzej (Antoniew 2004); 3. Łuczak Dominik (Łódź 2005); 4. Brzeziński Szymon (Zgierz 2004); 5. Lipiński Rasel (Łódź 2004). 

  • Kategoria C/M:
    1PP. Kaczmarek Mateusz (Świecie 2002); 1. Wesołowski Maciej (Zgierz 2002); 2. Skorupski Kacper (Brzeziny 2002); 3. Pacocha Igor (Łódź 2002); 4. Tomczak Igor (Głowno 2003); 5. Mirowski Jakub (Zgierz 2003); 6. Mirowski Marcel (Zgierz 2002). 

  • Kategoria D/K:
    1. Dąbrowska Katarzyna (Zgierz 1984); 2PP. Staniszewska Eliza (Olkusz 1992); 2. Szyszka Iwona (Lututów 1991); 3. Ziółkowska Magda (Łódź 1983); 4. Mikuła Adamina (Rąbień AB gmina Aleksandrów Łódzki 1983). 

  • Kategoria E/K:
    1PP. Marek Wioletta (Iwonicz Zdrój 1976); 1. Matera Janiszewska Elżbieta (Brzeziny 1969). 

  • Kategoria D/M:
    1. Fryska Łukasz (Łódź 2001); 2. Łużecki Kacper (Grotniki 2001).

  • Kategoria E/M:
    1. Jaszczuk Robert (Łódź 1999); 2. Jaworski Damian (Brzeziny 1999). 

  • Kategoria F/M:
    1. Jarzębowski Mateusz (Łódź 1993); 2. Agier Marcin (Wola Rakowa 1995). 

  • Kategoria G/M:
    1. Agier Wojciech (Wola Rakowa 1987); 2. Brzęczek Rafał (Łódź 1983); 3. Tomaszewski Karol (Łask 87). 

  • Kategoria H/M:
    1. Ziółkowski Jarosław (Łódź 1978); 2. Młynarczyk Sebastian (Łódź 1976); 3. Skrzyński Krzysztof (Brzeziny 1972); 4. Gamus Robert (Łódź 1971); 5. Wierucki Artur (1981); 6. Mikuła Piotr (Rąbień AB gmina Aleksandrów Łódź 1981). 

  • Kategoria I/M:
    1. Agier Paweł (Wola Rakowa 1955). 

  • Klasyfikacja rodzinna:
    1. Agier Wojciech i Agier Paweł; 2PP. Marek Wioletta i Marek Kamil; 2. Skrzyńska Weronika i Skrzyński Krzysztof; 3. Ziółkowska Magda i Ziółkowski Jarosław; 4. Janiszewska Julia i Matera Janiszewska Elżbieta; 5. Wierucka Artur i Wierucka Natalia; 6. Mikuła Natalia i  Mikuła Piotr; 7. Mikuła Gabriela i Mikuła Adamina

Źródło: http://mdkzgierz.pl/

Copyright © 2016. All Rights Reserved by Miasto Zgierz

Created by Logo firmy VobacomVobacom

Ważne komunikaty

19161
Usuń

Utrudnienia w ruchu w rejonie wiaduktu - ul. Łódzka

Trwa przebudowa wiaduktu kolejowego nad drogą krajową DK91 w Zgierzu (ul. Łódzka). W dniach od 11.12.2019 roku (godz. wprowadzenia 8:00) do dnia 31....
17413
Usuń

Godziny obsługi interesantów UMZ i USC

Od dnia 2 maja 2019 r. zmieniają się godziny obsługi interesantów:  Urząd Miasta Zgierza (UMZ - pl. Jana Pawła II 16, ul. ks. J. Popiełuszki 3a, ul...
14116
Usuń

Zagubione zwierzęta, zwierzęta do adopcji

Bezdomne zwierzęta, w szczególności psy i koty wyłapywane na terenie Gminy Miasto Zgierz przewożone są do Schroniska i Hotelu dla bezdomnych...
10697
Usuń

Harmonogramy odbioru odpadów

Harmonogramy odbioru odpadów (od stycznia 2019 r. do stycznia 2020 r.): 
4942
Usuń

Dyżury aptek

Apteka całodobowa "U DOMINIKA" (ul. Lechonia 2 - tel. 42 716 52 30) dyżur pełni w dni powszednie, soboty, niedziele i święta.
Facebook
YouTube
Google+
RSS