Menu główne

Osiągnięcia sportowe UKS "Piątka" Zgierz

Osiągnięcia sportowe UKS "Piątka" Zgierz w latach 1994 - 2017 

2017 rok 
Zawodnicy klubu zdobyli:
  • 16 klas sportowych, w tym: 1 klasa I, 8 klas II, i 7 klas III;
  • w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski Hanna Górska zajęła 8 miejsce; 
  • w Mistrzostwach Polski Młodzików Kielce 2017 nasi zawodnicy wywalczyli pierwsze miejsce w punktacji klubów zdobywając 29 punktów.
    W klasyfikacji indywidualnej Mistrzostw Polski Młodzików nasi czołowi zawodnicy zajęli następujące miejsca: Makowski Kacper (VIII), Wieczorek Martyna (VI), Miśkiewicz Roksana (VIII), Rydyger Justyna (IX), Filipczak Gabriela (X). 
    W klasyfikacji zespołowej: I zespół młodziczek UKS Piątka (w składzie: Miśkiewicz, Rydyger, Brocka) zajął V miejsce, natomiast II zespół (w składzie: Wieczorek, Filipczak, Berek) zajął miejsce VI.
    W klasyfikacji zespołów mieszanych mikst I zespół (w składzie Martyna Wieczorek i Kacper Makowski) wywalczyli miejsce V, natomiast II zespół (w składzie: Justyna Rydyger i Mateusz Przybylski) zajęli XI miejsce /na 64 sklasyfikowane zespoły/;
  • w roku 2017 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików nie zostały rozegrane, natomiast klasyfikacja w ramach punktacji sportu młodzieżowego przeniesiona została do Mistrzostw Polski Młodzików;
  • w roku 2017 nasi zawodnicy zgromadzili we współzawodnictwie młodzieżowym klubów prowadzonym przez Ministerstwo Sportu i Turystyki 42 pkt, co po raz kolejny od kilku lat daje nam II miejsce w gminie za Zgierskim Towarzystwem Atletycznym;
  • do kadry narodowej młodzieżowców powołane zostały: Hanna Górska i Magdalena Sławińska. Nominację do kadry narodowej młodzieżowców na rok 2018 uzyskała Hanna Górska;
  • w finale Ogólnopolskiej Ligi Młodzików zespół młodziczek (w składzie: Martyna Wieczorek, Gabriela Filipczak, Roksana Miśkiewicz, Wiktoria Berek) zajął I miejsce;
  • tytuły Mistrza Województwa na rok 2017 zdobyli: Hanna Górska /kobiety open/, Miśkiewicz Roksana /młodziczki/, Makowski Kacper / młodzicy/. Wicemistrzami Województwa zostali: Rydyger Justyna, Filipczak Gabriela /młodziczki/, Kaźmierczak Gabriela i Kozak Kornel /dzieci/.   
2016 rok 
Zawodnicy klubu zdobyli:
  • 6 nominacje do kadry narodowej w różnych kategoriach wiekowych, w tym: 3 w kategorii juniora młodszego, 1 w kategorii juniorek, 2 w kategorii młodzieżowców; 
  • 21 klas sportowych, w tym: 1 klasa I, 6 klas II i 14 klas III;
  • w Mistrzostwach Polski Młodzików nasi zawodnicy wywalczyli złoty medal i tytuł Zespołowego Mistrza Polski w kategorii młodzików oraz srebrny medal wraz z tytułem Zespołowego Wicemistrza Polski Młodziczek Młodszych; 
  • w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w klasyfikacji klubowej zajęliśmy I miejsce zdobywając 30,00 pkt. W zawodach tych zawodnicy zdobyli 3 złote i 3 srebrne medale (złoty indywidualnie Justyna Rydyger, złoty zespołowo w kat. młodzików starszych: Stolarz, Domański, Rosiński, Diowksz, złoty medal w klasyfikacji klubowej. Srebrny medal indywidualnie Mateusz Domański, srebrny zespołowo w kat. młodzik Makowski, Rogaczewski, Przybylski, Pelikan oraz srebrny dla zespołu młodziczek w składzie: Miśkiewicz, Rydyger, Brocka, Wieczorek); 
  • w rankingu współzawodnictwa sportowego 25 najlepszych klubów łuczniczych za lata 2013-2016 prowadzonym przez Polski Związek Łuczniczy, UKS "Piątka" sklasyfikowany został na 13 miejscu;
  • nasi zawodnicy zgromadzili we współzawodnictwie młodzieżowym klubów prowadzonym przez Ministerstwo Sportu i Turystyki 39 pkt, co po raz kolejny od kilku lat dało nam II miejsce w gminie za Zgierskim Towarzystwem Atletycznym;
  • w roku 2017 do kadry narodowej juniorów młodszych powołani zostali: Wiktor Snarski, Paweł Karlikowski i Kacper Wojtunik. Na drugim miejscu w kadrze narodowej juniorek znalazła się Hanna Górska.  
2015 rok 
Zawodnicy klubu zdobyli:
  • 7 nominacji do kadry narodowej w różnych kategoriach wiekowych, w tym: 4 w kategorii juniora młodszego, 1 w kategorii juniorek, 1 w młodzieżowców i 1 w seniorach; 
  • 15 klas sportowych, w tym: 1 mistrzowska międzynarodowa, 6 klas I, 5 klas II i 3 klasy III; 
  • w końcowej klasyfikacji I ligi mężczyzn zespół UKS Piątka wywalczył III miejsce, ntomiast kobiety zakończyły rozgrywki na miejscu XI w I lidze;
  • w końcowej klasyfikacji Ogólnopolskiej Ligi Młodzików nasi zawodnicy wywalczyli brązowy medal;
  • w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w klasyfikacji klubowej zajęliśmy II miejsce zdobywając 28,67 pkt (tuż za UKS Włoszczowice z woj świętokrzyskiego, który wyprzedził nas o 1,33 pkt). W zawodach tych zawodnicy zdobyli 3 srebrne i 2 medale brązowe; 
  • nasi zawodnicy zgromadzili rekordową w historii klubu ilość punków we współzawodnictwie młodzieżowym klubów prowadzonym przez Ministerstwo Sportu i Turystyki zdobywając 65,3 pkt, co po raz kolejny dało nam II miejsce w gminie za Zgierskim Towarzystwem Atletycznym. 
2014 rok 

Seniorzy

Justyna Mospinek-Kluz
BRĄZOWY MEDAL Mistrzostw Europy 2014 w zespole
I miejsce indywidualnie i siódmy tytuł Mistrzyni Polski Seniorek
4 złote medali Mistrzostw Polski w strzelaniu z odległości: 70, 50, 30 m oraz w konkurencji Indywidualna Olimpijska Runda FITA
Tytuł Mistrzyni Polski I Zimowych Mistrzostw Polski
Mistrzowska Międzynarodowa klasa sportowa, powołana do KADRY OLIMPIJSKIEJ

Młodzieżowcy

Róg Aleksandra
BRĄZOWY MEDAL i tytuł II Wicemistrzyni Polski Studentów 2014
I klasa sportowa

Juniorzy

Górska Hanna
BRĄZOWY MEDAL i tytuł II Wicemistrzyni Polski Juniorek na rok 2014 /indywidualnie/
I klasa sportowa. Powołana do KADRY NARODOWEJ juniorek na rok 2015.

Juniorzy młodsi

Olczyk Radosław
SREBRNY MEDAL i tytuł Wicemistrza Polski Juniorów Młodszych i Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży 2014 /indywidualnie/
BRĄZOWY MEDALE i tytuły II Zespołowego Wicemistrza Klubowych Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych
I klasa sportowa. Powołany do KADRY NARODOWEJ juniorów mł. na rok 2015.

Gancarz Krzysztof
I klasa sportowa. Powołany do KADRY NARODOWEJ juniorów młodszych na rok 2015.
Pawłowski Robert
BRĄZOWY MEDALE i tytuły II Zespołowego Wicemistrza Klubowych Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych. I klasa sportowa.

Młodzicy

Snarski Wiktor
BRĄZOWY MEDAL i tytuł II indywidualnego Halowego Wicemistrza Polski Mł. 2014
BRĄZOWY MEDAL i tytuł II zespołowego Halowego Wicemistrza Polski Młodzik 2014
ZŁOTY MEDAL i tytuł Indywidualnego Mistrza Polski Młodzików 2014
ZŁOTY MEDAL i tytuł Zespołowego Mistrza Polski Młodzików 2014
BRĄZOWY MEDALE i tytuły II Zespołowego Wicemistrza Klubowych Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych
ZŁOTY MEDAL i tytuł Zespołowego Mistrza Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików
ZŁOTY MEDAL i tytuł Indywidualnego Mistrza Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików
I klasa sportowa. Powołany do KADRY NARODOWEJ juniorów młodszych na rok 2015.

Karlikowski Paweł
BRĄZOWY MEDAL i tytuł II zespołowego Halowego Wicemistrza Polski 2014
ZŁOTY MEDAL i tytuł Zespołowego Mistrza Polski Młodzików 2014
ZŁOTY MEDAL i tytuł Zespołowego Mistrza Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików
BRĄZOWY MEDAL i tytuł Indywidualnego II Wicemistrza Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików
Powołany do KADRY NARODOWEJ juniorów młodszych na rok 2015. II klasa sportowa.

Wojtunik Kacper
BRĄZOWY MEDAL i tytuł II zespołowego Halowego Wicemistrza Polski Mł. 2014
ZŁOTY MEDAL i tytuł Zespołowego Mistrza Polski Młodzików 2014
ZŁOTY MEDAL i tytuł Zespołowego Mistrza Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików
II klasa sportowa

Pyżuk Łukasz
SREBRNY MEDAL i tytuł Indywidualnego Wicemistrza Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików Młodszych
SREBRNY MEDAL i tytuł Zespołowego Wicemistrza Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików Młodszych

Świerczyński Krystian
BRĄZOWY MEDAL i tytuł II zespołowego Halowego Wicemistrza Polski 2014
ZŁOTY MEDAL i tytuł Zespołowego Mistrza Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodz.

Chojnacki Wojciech
SREBRNY MEDAL i tytuł Zespołowego Wicemistrza Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików Młodszych

Stolarz Marcin
SREBRNY MEDAL i tytuł Zespołowego Wicemistrza Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików Młodszych
W rocznym rankingu współzawodnictwa sportowego klubów łuczniczych za rok 2014 - łuki olimpijskie prowadzonym przez PZŁucz, wśród 86 sklasyfikowanych klubów UKS "Piątka" zajął 9 miejsce.
W rocznym rankingu współzawodnictwa dzieci i młodzieży prowadzonym przez Ministerstwo Sportu i Turystyki UKS "Piątka" zajął 13 miejsce zdobywając 56,20 pkt /sklasyfik. 67 klubów łuczniczych/

Zawodnicy klubu w 2014 r zdobyli:

  • podczas Mistrzostw Polski w różnych kategoriach wiekowych: 3 indywidualne tytuły Mistrza Polski, 3 indywidualne tytuły Wicemistrza Polski i 1 wicemistrza Olimpiady Młodzieży, 1 tytuł mistrzowski i 1 wicemistrzowski zespołowo oraz brązowy medal Mistrzostw Europy.
  • 1 klasę mistrzowską międzynarodową, 7 klas pierwszych, 3 klasy drugie i 5 trzecich.
  • do Kadry Narodowej powołano pięcioro zawodników i jedną zawodniczkę do Kadry Olimpijskiej.
2013 rok

Seniorzy

Justyna Mospinek-Kluz
I miejsce indywidualnie i szósty tytuł Mistrzyni Polski Seniorek
5 złotych medali Mistrzostw Polski w strzelaniu z odległości: 70, 60, 50, 30 m oraz w konkurencji Indywidualna Olimpijska Runda FITA
Ustanowienie nowego rekordu Polski w wieloboju 1357 pkt /poprzedni też należał do Justyny/

Juniorzy Młodsi

Artur Dębowski
BRĄZOWY MEDAL i tytuł Zespołowego II Wicemistrza Klubowych Mistrzostw Polski Nadziei Olimpijskich
BRĄZOWY MEDAL i tytuł II Wicemistrza Klubowych Mistrzostw Polski Nadziei Olimpijskich w konkurencji MIKSTÓW.
Powołany do kadry Wojewódzkiej i Narodowej juniorów młodszych.
I klasa sportowa

Magdalena Sławińska
BRĄZOWY MEDAL i tytuł Zespołowej II Wicemistrzyni Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży 2013
ZŁOTY MEDAL i tytuł Zespołowego Mistrza Klubowych Mistrzostw Polski Nadziei Olimpijskich
Powołana do Kadry Wojewódzkiej i Narodowej juniorek młodszych
I klasa sportowa

Hanna Górska
BRĄZOWY MEDAL i tytuł Zespołowej II Wicemistrzyni Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży 2013
ZŁOTY MEDAL i tytuł Zespołowego Mistrza Klubowych Mistrzostw Polski Nadziei Olimpijskich
Brązowy medal i tytuł II Wicemistrzyni Klubowych Mistrzostw Polski Nadziei Olimpijskich w konk. MIKSTÓW
Mistrzyni Okręgu 2013 w kategorii juniorek młodszych
I klasa sportowa
Powołana do kadry narodowej juniorek młodszych

Robert Pawłowski
SREBRNY MEDAL i tytuł Zespołowego Wicemistrza Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży 2013
BRĄZOWY MEDAL i tytuł Zespołowego II Wicemistrza Klubowych Mistrzostw Polski Nadziei Olimpijskich
Powołany do kadry Wojewódzkiej i Narodowej juniorów młodszych
I klasa sportowa
Radosław Swędrak
Brązowy Medal i tytuł Zespołowego II Wicemistrza Klubowych Mistrzostw Polski Nadziei Olimpijskich
Powołany do kadry Wojewódzkiej i Narodowej juniorów młodszych
I klasa sportowa

Młodzicy

Paweł Karlikowski
ZŁOTY MEDAL i tytuł Zespołowego Mistrza Polski Młodzików 2013
ZŁOTY MEDAL i tytuł Zespołowego Mistrza Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików
SREBRNY MEDAL i tytuł Wicemistrza Okręgu 2013 w kategorii młodzików
Powołany do Kadry Wojewódzkiej Młodzików

Radosław Olczyk
Brązowy Medal i tytuł Zespołowego II Wicemistrza Klubowych Mistrzostw Polski Nadziei Olimpijskich /kat. juniorów młodszych/
ZŁOTY MEDAL i tytuł MISTRZA OKRĘGU ŁÓDZKIEGO 2013 młodzików starszych
I miejsce w OGÓLNOPOLSKIEJ LIDZE MŁODZIKÓW
IV miejsce w MISTRZOSTWACH POLSKI MŁODZIKÓW w kat młodzików starszych
ZŁOTE MEDALE i tytuły Indywidualnego i Zespołowego Mistrza Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w kat. młodzikow starszych
Powołany do Kadry Wojewódzkiej Młodzików
II klasa sportowa

Wiktor Snarski
ZŁOTE MEDALE i tytuły Indywidualnego i Zespołowego Mistrza Polski Młodzików
ZŁOTE MEDALE i tytuły Indywidualnego i Zespołowego Mistrza Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików 2013
ZŁOTY MEDAL i tytuł Mistrza Okręgu Łódzkiego 2013 w kat. młodzików
I miejsce w Finale Ogólnopolskiej Ligi Młodzików
Powołany do Kadry Wojewódzkiej młodzików

Krzysztof Gancarz
ZŁOTY MEDAL i tytuł Zespołowego Mistrza Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików Starszych
I miejsce w OGÓLNOPOLSKIEJ LIDZE MŁODZIKÓW
Powołany do Kadry Wojewódzkiej Młodzików

Łukasz Pyżuk
ZŁOTY MEDAL i tytuł Zespołowego Mistrza Polski Młodzików
SREBRNY MEDAL i tytuł Wicemistrza Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików
ZŁOTY MEDAL i tytuł Zespołowego Mistrza Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików
I miejsce w Ogólnopolskiej Lidze Młodzików

Kacper Wojtunik
ZŁOTY MEDAL i tytuł Zespołowego Mistrza Polski Młodzików
BRĄZOWY MEDAL i tytuł II Zespołowego Wicemistrza Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików
I miejsce w Ogólnopolskiej Lidze Młodzików
Powołany do Kadry Wojewódzkiej Młodzików

Angelika Rudo
ZŁOTY MEDAL i tytuł Zespołowej Mistrzyni Klubowych Mistrzostw Polski Nadziei Olimpijskich /kat. juniorek młodszych/
ZŁOTE MEDALE i tytuł Indywidualnej i Zespołowej Mistrzyni Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików
ZŁOTY MEDAL i tytuł Mistrzyni Okręgu Łódzkiego 2013 w kategorii młodziczek starszych
II klasa sportowa, powołana do Kadry Wojewódzkiej Młodzików

W roku 2013 zawodnicy UKS "Piątka" zdobyli:

  • Justyna Mospinek- Kluz zdobyła 5 złotych medali i po raz szósty została indywidualną Mistrzynią Polski Seniorek, poprawiając swój rekord Polski w konkurencji Ł-AB wielobój /1357 pkt/
  • Złoty medal Mistrzostw Polski Młodzików indywidualnie - Wiktor Snarski
  • Złoty medal Mistrzostw Polski Młodzików zespołowo - Wiktor Snarski, Paweł Karlikowski, Łukasz Pyżuk, Kacper Wojtunik
  • 7 medali Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików /5 złotych, 1 srebrny i 1 brązowy/
  • zespół młodzików /Snarski, Karlikowski, Pawłowski, Wojtunik, Pyżuk/ wygrali Finał Ogólnopolskiej Ligi Młodzików
  • we współzawodnictwie młodzieżowym zdobyto 40,08 punktu /młodzicy 29 pkt, juniorzy młodsi 11,08 pkt/
  • zawodnicy zdobyli następujące klasy sportowe: 1 klasę Mistrzowską, 5 klas pierwszych, 4 klasy drugie i 1 trzecią
  • w rankingu klubów prowadzonym przez Polski Związek Łuczniczy UKS "Piątka" zajął XVIII miejsce wśród 66 sklasyfikowanych klubów
2012 rok

Justyna Mospinek
I miejsce indywidualnie i drużynowo w Otwartych Mistrzostwach Afryki
Zawodniczka Kadry Narodowej seniorek, klasa mistrzowska międzynarodowa

Aleksandra Róg
V miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorek /drużynowo/
Zawodniczka powołana Do Kadry Narodowej juniorek
Mistrzowska klasa sportowa

Paulina Misztal
V miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorek /drużynowo/
Zawodniczka powołana do Kadry Narodowej juniorek
Mistrzowska klasa sportowa

Marika Bartnik
V miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorek /drużynowo/

Juniorzy Młodsi

Patryk Przybysz
IX miejsce indywidualnie w Klubowych Mistrzostwach Polski - Nadzieje Olimpijskie
V miejsce drużynowo w Klubowych Mistrzostwach Polski - Nadzieje Olimpijskie
IV miejsce w klasyfikacji zespołowej Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży
Powołany do Kadry Narodowej juniorów młodszych
IV miejsce indywidualnie w Międzynarodowych Mistrzostwach Krakowa

Piotr Marczak-Maciak
V miejsce drużynowo w Klubowych Mistrzostwach Polski - Nadzieje Olimpijskie
Powołany do Kadry Wojewódzkiej juniorów młodszych

Artur Dębowski
V miejsce drużynowo w Klubowych Mistrzostwach Polski - Nadzieje Olimpijskie

Magdalena Sławińska
VI miejsce w klasyfikacji zespołowej Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży
VII miejsce indywidualnie w Klubowych Mistrzostwach Polski - Nadzieje Olimpijskie
III miejsce indywidualnie w Międzynarodowych Mistrzostwach Krakowa
I miejsce indywidualnie w Mistrzostwach Okręgu łódzkiego

Radosław Swędrak
IV miejsce w klasyfikacji zespołowej Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży
II miejsce indywidualnie w Mistrzostwach Okręgu łódzkiego
Powołany do Kadry Wojewódzkiej juniorów

Młodzicy

Paweł Karlikowski
IV miejsce w klasyfikacji zespołowej w Mistrzostwach Polski Młodzików
III miejsce indywidualnie w Ogólnopolskim Turnieju o Puchar Gór Stołowych
IV miejsce w Finale Ogólnopolskiej Ligi Młodzików
Srebrny medal Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików indywidualnie
Złoty medal Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików /zespołowo/
III miejsce w Mistrzostwach Okręgu łódzkiego
Powołany do Kadry Wojewódzkiej młodzików

Radosław Olczyk
IV miejsce w klasyfikacji zespołowej w Mistrzostwach Polski Młodzików
IV miejsce w Finale Ogólnopolskiej Ligi Młodzików
Złoty medal Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików /zespołowo/
IV miejsce indywidualnie w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików
I miejsce w Mistrzostwach Okręgu łódzkiego
Powołany do Kadry Wojewódzkiej młodzików

Wiktor Snarski
IV miejsce w klasyfikacji zespołowej w Mistrzostwach Polski Młodzików
IV miejsce w Finale Ogólnopolskiej Ligi Młodzików
Złoty medal Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików /zespołowo/
V m-ce indywidualnie w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików
Krzysztof Gancarz, Maciej Frontczak, Norbert Rzepa
IV miejsce zespołowo w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików

Angelika Rudo
III miejsce w Mistrzostwach Okręgu łódzkiego
Brązowy medal Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików /indywidualnie/
Złoty medal Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików /zespołowo/
Powołana do Kadry Wojewódzkiej młodzików

Młodzicy Starsi

Robert Pawłowski
Srebrny medal Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików /indywidualnie/
Złoty medal Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików /zespołowo/
IV miejsce w Finale Ogólnopolskiej Ligi Młodzików
Wicemistrz Okręgu Łódzkiego 2012 w kategorii młodzików starszych
II miejsce indywidualnie w Ogólnopolskim Turnieju o Puchar Gór Stołowych
Powołany do Kadry Wojewódzkiej młodzików

Daniel Fabjański
Brązowy medal Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików /drużynowo/
VI miejsce indywidualnie w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików
IV miejsce indywidualnie w Mistrzostwach Okręgu łódzkiego
Powołany do Kadry Wojewódzkiej młodzików

Radosław Olczyk
Złoty medal Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików /drużynowo/
II Wicemistrz Okręgu Łódzkiego 2012 w kategorii młodzików
Powołany do Kadry Wojewódzkiej młodzików

W roku 2012 zawodnicy UKS "Piątka" zdobyli:

  • Justyna Mospinek została indywidualną i zespołową Mistrzynią Afryki... oraz mamą wspaniałego Antka (GRATULACJE!)
  • 7 medali Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików (3 złote, 2 srebrne i 2 brązowe)
  • we współzawodnictwie młodzieżowym zdobyto 48,42 pkt. (młodzicy 24,42; juniorzy 17 i juniorzy młodsi 7 pkt.)
  • w rankingu klubów prowadzonym przez Polski Związek Łuczniczy UKS "Piątka" zajął XIV miejsce wśród 72 sklasyfikowanych klubów oraz XIII miejsce w rankingu klubów łuczniczych i województw prowadzonym przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Dla naszych zawodników był to rok pechowych czwartych miejsc podczas wielu imprez rangi mistrzowskiej.

2011 rok

Justyna Mospinek
Złoty medal i tytuł Mistrzyni Polski seniorek 2011
Srebrny medal i tytuł Drużynowej Wicemistrzyni Polski seniorek 2011
II miejsce drużynowo w Pucharze europy w Turcji
IV miejsce w konk. mixt w Pucharze Świata w Chorwacji
III miejsce indywidualnie i drużynowo oraz IV w konk mixt w Pucharze Europy - Francja
IV miejsce w konk. mixt i XVII indywidualnie w Mistrzostwach Świata we Włoszech
II miejsce indywidualnie w Teście Przedolimpijskim w Londynie
XII miejsce w aktualnym rankingu Światowej Federacji Łuczniczej /grudzień 2011/
Zawodniczka Kadry Olimpijskiej, klasa mistrzowska międzynarodowa

Aleksandra Róg
Srebrny medal i tytuł drużynowej Wicemistrzyni Polski Seniorek
IV miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorek /drużynowo/
Zawodniczka powołana do kadry narodowej juniorek
Mistrzowska klasa sportowa
Mistrzyni Okręgu Łódzkiego 2011 w kategorii juniorek

Daria Ładyńska
IV miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorek /drużynowo/
II Wicemistrzyni Okręgu Łódzkiego 2011 w kategorii juniorek

Dominika Lubelska
IV miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorek /drużynowo/
III miejsce w I rundzie Pucharu Polski w Prudniku
VIII miejsce w końcowej klasyfikacji Pucharu Polski juniorek w roku 2011
Wicemistrzyni Okręgu Łódzkiego 2011 w kategorii juniorek

Paulina Misztal
Srebrny medal i tytuł drużynowej Wicemistrzyni Polski Seniorek
IV miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorek /drużynowo/
Zawodniczka powołana do kadry narodowej juniorek
Mistrzowska klasa sportowa

Juniorzy Młodsi

Patryk Przybysz
I miejsce w Mistrzostwach Okręgu Łódzkiego
Powołany do Kadry Narodowej juniorów młodszych

Piotr Marczak-Maciak
II miejsce w Mistrzostwach Okręgu Łódzkiego
Powołany do Kadry Wojewódzkiej juniorów młodszych

Błażej Olczak
III miejsce w Mistrzostwach Okręgu Łódzkiego

Młodzicy Starsi

Bartłomiej Olczyk
Brązowy medal w konk. 2x30 m w I Mistrzostwach Polski Młodzików /Ścinawka/
Srebrny medal Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików - drużynowo /Kielce/
Srebrny medal I Mistrzostw Polski Młodzików - drużynowo /Ścinawka/
Powołany do Kadry Wojewódzkiej Młodzików

Radosław Swędrak
Srebrny medal Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików - drużynowo /Kielce/
Brązowy medal Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików - indywidualnie
Srebrny medal I Mistrzostw Polski Młodzików - drużynowo /Ścinawka/
Powołany do Kadry Wojewódzkiej Młodzików

Marcin Kolenda
Srebrny medal Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików - drużynowo /Kielce/
Srebrny medal I Mistrzostw Polski Młodzików - drużynowo /Ścinawka/
Powołany do Kadry Wojewódzkiej Młodzików

Artur Dębowski
Srebrny medal Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików - drużynowo /Kielce/
Srebrny medal I Mistrzostw Polski Młodzików - drużynowo /Ścinawka/
Powołany do Kadry Wojewódzkiej Młodzików

Magdalena Sławińska
Srebrny medal w konk. 2x30 m i VI miejsce indywidualnie w I Mistrzostwach Polski Młodzików /Ścinawka/
Złoty medal Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików - indywidualnie /Kielce/
Srebrny medal Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików - drużynowo /Kielce/
Mistrzyni Okręgu Łódzkiego 2011 w kategorii młodziczek starszych
Powołana do Kadry Wojewódzkiej Młodzików

Młodzicy Młodsi

Robert Pawłowski
Srebrny medal Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików - indywidualnie /Kielce/
Złoty medal Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików - drużynowo /Kielce/
Wicemistrz Okręgu Łódzkiego 2011 w kategorii młodzików
Powołany do Kadry Wojewódzkiej Młodzików

Daniel Fabjański
Złoty medal Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików - drużynowo /Kielce/
Powołany do Kadry Wojewódzkiej Młodzików

Radosław Olczyk
Złoty medal Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików - drużynowo /Kielce/
II Wicemistrz Okręgu Łódzkiego 2011 w kategorii młodzików
Powołany do Kadry Wojewódzkiej Młodzików

W roku 2011 zawodnicy UKS "Piątka" zdobyli:

  • Justyna Mospinek wywalczyła II miejsce w Teście Olimpijskim w Londynie i nadal pozostaje w światowej czołówce
  • zawodnicy zdobyli: 6 medali Mistrzostw Polski Seniorów /5 złotych, 1 srebrny/, 3 medale Mistrzostw Polski Młodzików /2 srebrne i 1 brązowy/, 6 medali Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików /3 złote, 2 srebrne i 1 brązowy/
  • zawodnicy zdobyli: jedną klasę MISTRZOWSKĄ MIĘDZYMARODOWĄ, dwie klasy MISTRZOWSKIE, dwie klasy I, osiem klas II i jedną klasę III
  • czworo zawodników powołano do kadry narodowej na rok 2012
  • we współzawodnictwie młodzieżowym zdobyto 36,49 punktów /młodzicy 19,67; juniorzy 16.82 pkt./
  • w rankingu klubów prowadzonym przez Polski Związek Łuczniczy UKS "Piątka" zajął VIII miejsce wśród 71 sklasyfikowanych klubów
2010 rok

Justyna Mospinek
Złoty medal i tytuł Mistrzyni Polski seniorek 2010
Zajęła czwarte miejsce w Mistrzostwach Europy /indywidualnie/
Zajęła czwarte miejsce w generalnej klasyfikacji Pucharu Świata 2010

Ładyńska, Róg, Lubelska
Srebrny medal i tytuł drużynowej Halowej Wicemistrzyni Polski Juniorek
IV miejsce drużynowo w Mistrzostwach Polski Seniorów. Powołane do kadry narodowej juniorek.

Marcin Rogalski
I miejsce i tytuł Mistrza Polski na rok 2010 juniorów młodszych indywidualnie
I miejsce i tytuł Mistrza Polski na rok 2010 juniorów młodszych drużynowo
złoty medal i tytuł Mistrza Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży na rok 2010 indywidualnie
złoty medal i tytuł Mistrza Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży na rok 2010 drużynowo
I klasa sportowa, kadra narodowa juniorów młodszych

Paulina Misztal
II miejsce w generalnej klasyfikacji Pucharu Polski juniorek młodszych w 2010 r.
I klasa sportowa, powołana w 2010 r do Kadry Narodowej i wojewódzkiej juniorek młodszych

Młodzicy Starsi

Piotr Marczak-Maciak
I miejsce i złoty medal w końcowej klasyfikacji Ogólnopolskiej Ligi Młodzików /ranga drużynowych mistrzostw Polski Młodzików/
II miejsce i srebrny medal w Międzywojew. Mistrzostwach Młodzików /drużynowo/
III miejsce i brązowy medal w Międzywojew. Mistrzostwach Młodzików /indywidualnie/
III miejsce i brązowy medal w Międzywojew. Mistrz. Młodzików w konk. Mikst.
III miejsce w finałowej rundzie Pucharu Polski Juniorów Młodszych /drużynowo/

Patryk Przybysz
I miejsce i złoty medal w końcowej klasyfikacji Ogólnopolskiej Ligi Młodzików /ranga drużynowych mistrzostw Polski Młodzików/
II miejsce i srebrny medal w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików /drużynowo/
III miejsce w finałowej rundzie Pucharu Polski Juniorów Młodszych /w drużynie/

Błażej Olczak
II miejsce i srebrny medal w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w drużynie

Patrycja Nejman
III miejsce i brązowy medal w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w mikście

Młodzicy Młodsi

Bartłomiej Olczyk
III miejsce i brązowy medal w Ogólnop. Turnieju Młodzików w drużynie /Mistrz. Polski/
I miejsce i złoty medal w Ogólnop. Turnieju Młodzików /Mistrz. Polski/ w mikście
I miejsce i złoty medal w Międzywojew. Mistrz. Młodzików w drużynie
I miejsce i złoty medal w Międzywojew. Mistrz. Młodzików indywidualnie
II miejsce i srebrny medal w Międzywojew. Mistrz. Młodzików w mikście
I miejsce i złoty medal w Ogólnop. Lidze Młodzików /drużynowe mistrz. Polski/

Radosław Swędrak
III miejsce i brązowy medal w Ogólnop. Turnieju Młodzików w drużynie /Mistrz. Polski/
I miejsce i złoty medal w Międzywojew. Mistrz. Młodzików w drużynie
III miejsce i brązowy medal w Międzywojew. Mistrz. Młodzików indywidualnie
I miejsce i złoty medal w Ogólnop. Lidze Młodzików /drużynowe Mistrz. Polski/

Marcin Kolenda
III miejsce i brązowy medal w Ogólnopolskim Turnieju Młodzików w drużynie /Mistrzostwa Polski/
I miejsce i złoty medal w Międzywojew. Mistrz. Młodzików w drużynie

Magdalena Sławińska
II miejsce i srebrny medal w mikście w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików
I miejsce i złoty medal w Ogólnopolskim Turnieju Młodzików /Mistrzostwa Polski/ w konkurencji mikst.
III miejsce i brązowy medal indywidualnie w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików

W roku 2010 zawodnicy UKS "Piątka" zdobyli:

  • Justyna Mospinek wywalczyła IV miejsce w ME i końcowej klasyfikacji Pucharu Świata
  • 6 medali Mistrzostw Polski I OOM /5 złotych, 1 srebrny/
  • pięć klas pierwszych, cztery drugie i jedną MISTRZOWSKĄ MIĘDZYMARODOWĄ
  • Puchar Polski za II miejsce w kategorii juniorek młodszych
  • czworo zawodników powołano do kadry narodowej na rok 2011
  • we współzawodnictwie młodzieżowym zdobyto 52,9 punktów /12,66 młodzieżowcy, 3 juniorzy, 13,25 juniorzy młodsi, 24 młodzicy/
  • w rankingu PZŁucz UKS "Piątka" podobnie jak w roku ubiegłym zajął 7 miejsce /sklasyfikowano 63 kluby/
2009 rok

HALOWE MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW (20-22.02.09 Kielnarowa)
Justyna Mospinek - srebrny medal indywidualnie i tytuł Halowej Wicemistrzyni Polski
Drużyna kobiet - 4 miejsce

HALOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW (13-15.02.09 Zamość)
Drużyna juniorek - brązowy medal i tytuł II Halowego Drużynowego Wicemistrza Polski Juniorek

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY - MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH (17-19.07.09 Zabierzów)
Paulina Misztal - złoty, srebrny i brązowy medal Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych
- brązowy medal w konkurencji Ł-A Olimpiady Młodzieży
- brązowy medal w drużynie w Olimpiadzie Młodzieży

MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW (24-26.07.09 Legnica)
Aleksandra Róg - srebrny medal i tytuł Wicemistrzyni Polski Juniorek na rok 2009.
Drużyna juniorek UKS "Piątka" - brązowy medal i tytuł II Zespołowego Wicemistrza Polski Juniorek.
UKS "Piątka" - V miejsce w punktacji klubów /sklasyfikowanych 29 klubów/

MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW (20-23.08.09 Kraków)
Justyna Mospinek - srebrny medal i tytuł Wicemistrzyni Polski Seniorek na rok 2009
Drużyna kobiet - srebrny medal i tytuł Drużynowego Wicemistrza Polski Seniorek 2009
/drużyna w składzie: Mospinek, Ładyńska, Róg, Lubelska/

MISTRZOSTWA ŚWIATA (1-9.09.09 KOREA)
Justyna Mospinek - VI miejsce w drużynie, 19. miejsce indywidualnie

PUCHAR POLSKI
Justyna Mospinek - zdobyła Puchar Polski 2009 w kategorii seniorek
Daria Ładyńska - II miejsce w Pucharze Polski 2009 w kategorii juniorek
Aleksandra Róg - V miejsce w Pucharze Polski 2009 w kategorii juniorek
Paulina Misztal - VI miejsce w Pucharze Polski 2009 w kategorii juniorek młodszych
/I miejsce w Rundzie finałowej Pucharu Polski/

DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI KADR WOJEWÓDZKICH NADZIEI OLIMPIJSKICH
(04.09.09 ZGIERZ)
Aleksandra Róg, Dominika Lubelska - I miejsce i złoty medal/w zespole wojewódzkim/

MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW (16-17.09.09 Kielce)
I Zespół UKS "Piątka" młodzików - I miejsce
II Zespół UKS "Piątka" - V miejsce
Zespół Młodziczek - II miejsce
UKS "Piątka" II miejsce w klasyfikacji klubowej

OGÓLNOPOLSKA LIGA MŁODZIKÓW (FINAŁ 19.09.09 KRAKÓW)
Zespół chłopców UKS "Piątka" - III miejsce

W roku 2009 zawodnicy UKS "Piątka" zdobyli:

  • 12 medali Mistrzostw Polski I OOM
  • trzy klasy MISTRZOWSKIE i jedną MISTRZOWSKĄ MIĘDZYMARODOWĄ
  • Puchar Polski w kategorii seniorek i REKORD POLSKI seniorek na dystansie 60m
  • Puchar Polski za II miejsce w kategorii juniorek.
  • jedną zawodniczkę powołano do kadry olimpijskiej, a 4 do kadry narodowej juniorów
  • w rankingu PZŁucz UKS "Piątka" zajął 7 miejsce
  • we współzawodnictwie młodzieżowym zdobyto 62 punkty /30 juniorzy, 11 juniorzy młodsi, 21 młodzicy/
2008 rok

Justyna Mospinek /kadra olimpijska/
Brązowy medal - Halowe Mistrzostwa Polski (Kraków)
IX miejsce - I Runda Pucharu Świata (Dominikana)
II miejsce - II Runda Pucharu Świata (Chorwacja)
Złoty Medal i tytuł Mistrzyni Europy/w drużynie/ (Francja)
IX miejsce - IV Runda Pucharu Świata (Francja)
VI miejsce drużynowo w Igrzyskach Olimpijskich (Pekin)
Tytuł wicemistrzyni Mistrzostw Polski Seniorów oraz:
3 złote medale w strzelaniu na odległościach: 70, 60, 30 m
2 srebrne medale: na odległości 50 m i w konk. IORFita (Zgierz)
ZDOBYCIE PUCHARU ŚWIATA (SZWAJCARIA)
VI miejsce w rankingu światowym /na dzień 23.08.2008/
III miejsce w rankingu europejskim /na dzień 20.05.2008/

Radosław Musoski
VI miejsce - Młodzieżowe Mistrzostwa Polski (Żywiec)

Daria Ładyńska
IV miejsce drużynowo - Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów (Milówka)
VII miejsce - IV Runda Pucharu Polski (Głuchołazy)
VII miejsce drużynowo - Mistrzostwa Polski Seniorów (Zgierz)
IV miejsce drużynowo - Mistrzostwa Polski Juniorów (Żywiec)

Dominika Lubelska /kadra narodowa juniorów/
IV miejsce drużynowo - Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów (Milówka)
X miejsce indywidualnie - Mistrzostwa Polski Juniorów (Żywiec)
IV miejsce drużynowo - Mistrzostwa Polski Juniorów (Żywiec)
VII miejsce drużynowo - Mistrzostwa Polski Seniorów (Zgierz)
I miejsce - Finałowa Runda Pucharu Polski Juniorów (Bytom)
V miejsce w GENERALNEJ KLASYFIKACJI PUCHARU POLSKI JUNIOREK NA ROK 2008

Klaudia Zielińska
IV miejsce drużynowo - Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów (Milówka)

Aleksandra Róg /kadra narodowa juniorów młodszych/
Brązowy medal i tytuł II Wicemistrzyni Halowych Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych (Zgierz)
VII miejsce zespołowo - Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych (Zgierz)
I miejsce - I Runda Pucharu Polski Juniorów Młodszych (Zamość)
VII miejsce - II Runda Pucharu Polski Juniorów Młodszych (Prudnik)
II miejsce w generalnej klasyfikacji Pucharu Polski Juniorów Młodszych na rok 2008
OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY (Żołędowo)
- Złoty medal w konk Ł-A
- Brązowy medal w konk. Ł-B
- Złoty medal zespołowo
MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH (Żołędowo)
- Złoty medal na dystansie 60m
- Brązowy medal na dystansie 50m
- Brązowy medal na dystansie 40m
VI miejsce - Międzynarodowy Turniej Łuczniczy (Ukraina)
I miejsce drużynowo - Międzynarodowy Turniej Łuczniczy (Ukraina)

Paulina Misztal
VII miejsce drużynowo - Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych (Zgierz)
IV miejsce - I Runda Pucharu Polski Juniorów Młodszych (Zamość)
OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY (Żołędowo)
- Brązowy medal i tytuł II wicemistrzyni OOM
- Brązowy medal i tytuł II wicemistrzyni Polski Juniorek Młodszych
- Złoty medal zespołowo
XVIII miejsce w generalnej klasyfikacji Pucharu Polski Juniorek Młodszych na rok 2008
XII miejsce - Międzynarodowy Turniej Łuczniczy (Słowacja)

Adrianna Drozd
VII miejsce drużynowo - Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych (Zgierz)
Finał Ogólnopolskiej Ligi Młodzików (Kraków)
- II miejsce Drużyna dziewcząt w składzie: Adrianna Drozd, Martyna Zamirska, Patrycja Nejman, Magdalena Sławińska
Finał Ogólnopolskiej Ligi Młodzików (Kraków)
- III miejsce Drużyna chłopców w składzie: Piotr Marczak-Maciak, Patryk Przybysz, Jakub Olczak, Marcin Kolenda

  • UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY "PIĄTKA" ZAJĄŁ 3 MIEJSCE W KLASYFIKACJI KLUBOWEJ OOM
  • W sezonie 2008 zawodnicy UKS "Piątka" zdobyli 45,15 pkt w rywalizacji młodzieżowej
2007 rok

Justyna Mospinek
VIII miejsce indywidualnie, V m. drużynowo, uzyskanie kwalifikacji olimpijskiej (Pekin 2008) - Mistrzostwa Świata (Lipsk)
II miejsce drużynowo - I runda Pucharu Świata (Korea)
II miejsce drużynowo - II runda Pucharu Świata (Włochy)
IV miejsce indywidualnie - IV runda Pucharu świata (W. Brytania)
I miejsce - Puchar Polski 2007
II miejsce indywidualnie - Test Olimpijski (Pekin)
VI miejsce - Ranking światowy
III miejsce - Ranking europejski

Radosław Musoski
III miejsce indywidualnie - III runda Pucharu Polski (Kraków)
III miejsce drużynowo - Mistrzostwa Europy Juniorów (Portugalia)
Powołanie do kadry narodowej juniorów

Paulina Misztal
I miejsce indywidualnie - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (Kielce)
/3 złote medale w konkurencjach: 2x30 m, 2x40 m i w klasyfikacji końcowej/

Dominika Lubelska
VII miejsce drużynowo - Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (Kołobrzeg)
V miejsce drużynowo - Międzynarodowy Turniej "O Złotą Ciupagę Góralską" (Żywiec)

Aleksandra Róg
VII miejsce drużynowo - Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (Kołobrzeg)
V miejsce drużynowo - Międzynarodowy Turniej "O Złotą Ciupagę Góralską" (Żywiec)
Powołanie do kadry narodowej juniorek młodszych

Daria Ładyńska
VII miejsce drużynowo - Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (Kołobrzeg)
V miejsce drużynowo - Międzynarodowy Turniej "O Złotą Ciupagę Góralską" (Żywiec)

Uzyskanie kwalifikacji na Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży w Kołobrzegu:
Karolina Jankowska
Wojciech Rajtar

III m. drużynowo w klasyfikacji końcowej w Ogólnopolskiej Lidze Młodzików (Kielce)
Paulina Misztal
Patrycja Nejman
Adrianna Drozd
Martyna Zamirska

  • W sezonie 2007 zawodnicy UKS "Piątka" zdobyli 15,75 pkt w rywalizacji młodzieżowej
2006 rok

Justyna Mospinek
Brązowy medal indywidualnie - Akademickie Mistrzostwa Świata (06.06. Słowacja)
Złoty medal drużynowo - Akademickie Mistrzostwa Świata (06.06. Słowacja)
Srebrny medal w mixcie - Akademickie Mistrzostwa Świata (06.06. Słowacja)
I miejsce indywidualnie - Puchar Europy (06.06. Turcja)
I miejsce indywidualnie - Puchar Europy (07.06. Włochy)
Brązowy medal w drużynie - Mistrzostwa Europy (09.06. Ateny)
VI miejsce indywidualnie - Puchar Świata (09.06. Chiny)
Srebrny medal - Młodzieżowe Mistrzostwa Polski (07.06. Zamość)
Brązowy medal - Mistrzostwa Polski Seniorów (08.06. Warszawa)
Ustanowienie trzech rekordów Polski indywidualnie
Ustanowienie trzech rekordów Polski w drużynie
II miejsce w końcowej klasyfikacji Pucharu Europy na rok 2006
VIII miejsce w końcowej klasyfikacji Pucharu Świata na rok 2006
VI miejsce na światowej liście rankingowej /za Chinką i czterema Koreankami/

Anna Kaźmierczak
I miejsce - Memoriał Nowakowskiego (05.06. Warszawa)
XVI miejsce indywidualnie - Mistrzostwa Polski Juniorów (07.06. Zamość)

Dominika Lubelska
Złoty medal drużynowo - Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (07.06. Zgierz)
Brązowy medal drużynowo - Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych (09.06. Dąbrowa Tarn.)
Mistrzostwo Okręgu - Mistrzostwa Okręgu 2006 (10.06. Zgierz)

Klaudia Zielińska
Złoty medal drużynowo - Ogólnopolska Olimpiada Młodzież (07.06. Zgierz)
VIII miejsce indywidualnie - Ogólnopolska Olimpiada Młodzież (07.06. Zgierz)
Brązowy medal drużynowo - Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych (09.06. Dąbrowa Tarn.)
III miejsce - Memoriał Nowakowskiego (05.06. Warszawa)
II miejsce - Puchar Gór Świętokrzyskich (05.06. Kielce)
II miejsce - Memoriał Sawickiego (05.06. Radom)
III miejsce - Memoriał Ireny Szydłowskiej (06.06. Warszawa)
I miejsce - Ogólnopolski Puchar Starosty Zgierskiego (06.06. Zgierz)
Powołanie do Kadry Narodowej Juniorek Młodszych
Ustanowienie Rekordu Polski w strzelaniu na dystansie 30 m

Agnieszka Bojarska
Złoty medal drużynowo - Ogólnopolska Olimpiada Młodzież (07.06. Zgierz)
Brązowy medal drużynowo - Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych (09.06. Dąbrowa Tarn.)
II miejsce - Memoriał Nowakowskiego (05.06. Warszawa)
IV miejsce - Puchar Gór Świętokrzyskich (05.06. Kielce)
Wicemistrzostwo Okręgu - Mistrzostwa Okręgu 2006 (10.06. Zgierz)

Natalia Grzelczak
Złoty medal drużynowo - Ogólnopolska Olimpiada Młodzież (07.06. Zgierz)
I miejsce - Puchar Prezydenta Zgierza (05.06. Zgierz)
IV miejsce - Puchar Polski Juniorów Młodszych (06.06. Żołędowo)

Daria Ładyńska
Brązowy medal drużynowo - Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych (09.06. Dąbrowa Tarn.)
III miejsce - Mistrzostwa Okręgu 2006 (10.06. Zgierz)

Wojciech Rajtar
III miejsce - Puchar Prezydenta Zgierza (05.06. Zgierz)
I miejsce - Ogólnopolski Puchar Starosty Zgierskiego (06.06. Zgierz)

Aleksandra Róg
II miejsce drużynowo - Międzywojewódzkie Mistrz Młodzików (06.06. Łódź)
IV miejsce indywidualnie - Ogólnopolski Turniej Młodzików (09.06. Strzelin)
Srebrny medal drużynowoSrebrny medal drużynowo - Finał Ogólnopolskiej Ligi Młodzików (09.06. Głuchołazy)
I miejsce indywidualnie
Mistrzostwo Okręgu Młodzików - Mistrzostwa Okręgu (10.06. Zgierz)

Karolina Jankowska
II miejsce drużynowo - Międzywojewódzkie Mistrz Młodzików (06.06. Łódź)
I miejsce indywidualnie
Srebrny medal drużynowo - Ogólnopolski Turniej Młodzików (09.06. Strzelin)
VII miejsce indywidualnie
Srebrny medal drużynowo - Finał Ogólnopolskiej Ligi Młodzików (09.06. Głuchołazy)
III miejsce - Mistrzostwa Okręgu 2006 (10.06. - Zgierz)

Agata Smoczyńska
II miejsce drużynowo - Międzywojewódzkie Mistrz Młodzików (06.06. Łódź)
XVII miejsce indywidualnie - Ogólnopolski Turniej Młodzików (09.06. Strzelin)
Srebrny medal drużynowo
Srebrny medal drużynowo - Finał Ogólnopolskiej Ligi Młodzików (09.06. Głuchołazy)
VI miejsce indywidualnie
Wicemistrzostwo Okręgu Młodzików - Mistrzostwa Okręgu (10.06. Zgierz)

Magdalena Matusiak
Srebrny medal drużynowo - Finał Ogólnopolskiej Ligi Młodzików (09.06. Głuchołazy)
Srebrny medal drużynowo - Ogólnopolski Turniej Młodzików (09.06. Strzelin)

Paulina Misztal
Srebrny medal drużynowo - Finał Ogólnopolskiej Ligi Młodzików (09.06. Głuchołazy)
VII miejsce indywidualnie

V-CE MISTRZYNIE OGÓLNOPOLSKIEJ LIGI MŁODZIKÓW 2006
Karolina Jankowska
Magdalena Matusiak
Paulina Misztal
Aleksandra Róg
Agata Smoczyńska
trener: Anna Szymańska

ZŁOTE MEDALISTKI XII OLIMPIADY MŁODZIEŻY - ZIEMIA ŁÓDZKA 2006
Agnieszka Bojarska
Natalia Grzelczak
Dominika Lubelska
Klaudia Zielińska
trenerzy: Anna i Wojciech Szymańscy 

2005 rok

Justyna Mospinek
XVII miejsce - Grand Prix Europy (4-7.05. Turcja)
XII miejsce - Grand Prix Europy (1-4.06. Sopot)
I miejsce - II runda Pucharu Polski (21.05. Kraków)
Srebrny medal - Młodzieżowe Mistrzostwa Polski (29-31.07. Zakopane)
Złoty medal - Akademickie Mistrzostwa Polski (6.08. Poznań)
Brązowy medal w drużynie - Uniwersjada (15-20.08. Turcja)
II miejsce w końcowej klasyfikacji Pucharu Polski w 2005 r.

Marta Włodarczyk - kat. Juniorzy
IV miejsce - Memoriał im. Ireny Szydłowskiej (11-12.06. Warszawa)

Anna Kaźmierczak - kat. Juniorzy Młodsi
IX miejsce - Memoriał M. Sawickiego, I Runda Pucharu Polski (14.05. Radom)
III miejsce - Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży (28.05. Kielce)
XIII miejsce - Memoriał im. Ireny Szydłowskiej (11-12.06. Warszawa)
VI miejsce - Eliminacje Strefowe do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży (25.06. Zgierz)

Paulina Grzelak - kat. Juniorzy Młodsi
VII miejsce - Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży (28.05. Kielce)
X miejsce - Memoriał im. Ireny Szydłowskiej (11-12.06. Warszawa)
I miejsce - Eliminacje Strefowe do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży (25.06. Zgierz)

Paulina Lubelska - kat. Juniorzy Młodsi
V miejsce - Eliminacje Strefowe do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży (25.06. Zgierz)

Agnieszka Bojarska - kat. Młodzicy
V miejsce - Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży (28.05. Kielce)
Złoty medal - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (18-19.06. Kielce)
Brązowy medal zespołowo - Ogólnopolski Turniej Młodzików (10-11.09. Rzeszów)
VIII miejsce indywidualnie - Ogólnopolski Turniej Młodzików (10-11.09. Rzeszów)
Złoty medal drużynowo - Ogólnopolski Finał Ligi Młodzików (17.09. Wadowice)

Daria Ładyńska - kat. Młodzicy
Brązowy medal zespołowo - Ogólnopolski Turniej Młodzików (10-11.09. Rzeszów)
Złoty medal drużynowo - Ogólnopolski Finał Ligi Młodzików (17.09. Wadowice)

Klaudia Zielińska - kat. Młodzicy
IV miejsce - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (18-19.06. Kielce)
Brązowy medal zespołowo - Ogólnopolski Turniej Młodzików (10-11.09. Rzeszów)
Złoty medal drużynowo - Ogólnopolski Finał Ligi Młodzików (17.09. Wadowice)

Dominika Lubelska - kat. Młodzicy
Brązowy medal zespołowo - Ogólnopolski Turniej Młodzików (10-11.09. Rzeszów)
Złoty medal drużynowo - Ogólnopolski Finał Ligi Młodzików (17.09. Wadowice)

Edyta Szulc - kat. Młodzicy
VII miejsce - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (18-19.06. Kielce)

2004 rok

Kat. Dzieci:

I Okręgowe Zawody Halowe (22.01. Zgierz)

  • I miejsce Karolina Jankowska (363 pkt)
  • III miejsce Aleksandra Róg (272 pkt)

II Okręgowe Zawody Halowe (19.02. Zgierz)

  • I miejsce Karolina Jankowska (283 pkt)
  • II miejsce Aleksandra Róg (268 pkt)
  • III miejsce Agata Smoczyńska (265 pkt)

III Okręgowe Zawody Halowe (12.03. Łódź)

  • I miejsce Agata Smoczyńska (279 pkt)
  • II miejsce Karolina Jankowska (267 pkt)
  • III miejsce Paulina Misztal (262 pkt)
  • IV miejsce Aleksandra Róg (218 pkt)

Puchar Prezydenta Miasta Zgierza (11.06. Zgierz)

  • I miejsce Karolina Jankowska (600 pkt)
  • II miejsce Aleksandra Róg (593 pkt)
  • V miejsce Agata Smoczyńska (527 pkt)

Zawody Okręgowe 10-lecie UKS "Piątka" (25.06. Zgierz)

  • I miejsce Karolina Jankowska (606 pkt)
  • II miejsce Aleksandra Róg (598 pkt)
  • IV miejsce Magdalena Matusiak (542 pkt)
  • V miejsce Agata Smoczyńska (537 pkt)

Zawody Okręgowe (25.09. Łódź)

  • I miejsce Karolina Jankowska (627 pkt)
  • II miejsce Agata Smoczyńska (621 pkt)
  • IV miejsce Aleksandra Róg (584 pkt)
  • V miejsce Paulina Misztal (543 pkt)

Zawody Okręgowe "Zakończenie Sezonu" (8.10. Zgierz)

  • I miejsce Aleksandra Róg (664 pkt)
  • II miejsce Karolina Jankowska (637 pkt)
  • V miejsce Magdalena Matusiak (589 pkt)

W roku 2005 w ogólnopolskim współzawodnictwie sportu młodzieżowego, zawodnicy UKS "Piątka" zdobyli 62 punkty

Justyna Mospinek
IV miejsce - Halowe Mistrzostwa Polski (luty Legnica)
IX miejsce - Puchar Europy (kwiecień Włochy)
Brązowy medal w drużynie Mistrzostwa Europy (maj Belgia)
Brązowy medal w drużynie Puchar Europy (czerwiec Niemcy)
Srebrny medal w drużynie Puchar Europy (lipiec Turcja)
XIV miejsce - Igrzyska Olimpijskie (sierpień Ateny)
Mistrzostwo Polski - Mistrzostwa Polski (wrzesień Prudnik)

Bartłomiej Baszczyński - kat. seniorzy
VI miejsce - Zawody Okręgowe (8-9.05. Zgierz)

Agnieszka Bojarska - kat. młodzicy
V miejsce - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (19-20.06. Zgierz)
VIII miejsce - Ogólnopolski Turniej Młodzików /Mistrz. Polski/ (04-05.09. Sucha Beskidzka)
I miejsce - Zawody Okręgowe (8-9.05.) Zgierz
III miejsce - Zawody Okręgowe "Zakończenie Sezonu" /w obsadzie międzynarodowej/ (9-10.09. Zgierz)

Marta Borowska - kat. młodzicy
II miejsce - Zawody Okręgowe (8-9.05. Zgierz)

Natalia Grzelczak - kat. dzieci
II miejsce - Zawody Okręgowe (8-9.05. Zgierz)
I miejsce - Zawody Okręgowe "Zakończenie Sezonu" /w obsadzie międzynarodowej/ (9-10.09. Zgierz)

Robert Kret - łuki bloczkowe
I miejsce - Zawody Okręgowe "Otwarcie sezonu" (24-25.04. Zgierz)
I miejsce - Zawody Okręgowe /kat. seniorzy/ (8-9.05. Zgierz)
VI miejsce - Zawody Ogólnopolskie "Memoriał Michała Sawickiego" (15.05. Radom)

Daria Ładyńska - kat. dzieci
I miejsce - Zawody Okręgowe (8-9.05. Zgierz)
III miejsce - Zawody Okręgowe "Zakończenie Sezonu" /w obsadzie międzynarodowej/ (9-10.09. Zgierz)

Ewelina Marszałkowska
II miejsce - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (19-20.06.04 Zgierz)
XIV miejsce - Ogólnopolski Turniej Młodzików /Mistrz. Polski/ (4-5.09. Sucha Beskidzka)
II miejsce - Zawody Okręgowe "Otwarcie sezonu" (24-25.04. Zgierz)
II miejsce - Zawody Ogólnopolskie "Memoriał Michała Sawickiego" (15.05. Radom)
III miejsce - Zawody Międzywojewódzkie (29.05. Zgierz)

Radosław Musoski - kat. młodzicy
III miejsce - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (19-20.06. Zgierz)
II miejsce - Zawody Okręgowe (8-9.05. Zgierz)
I miejsce - Zawody Okręgowe "Zakończenie Sezonu" /w obsadzie międzynarodowej/ (9-10.09. Zgierz)

Paulina Pokora - kat. młodzicy
V miejsce - Zawody Okręgowe (8-9.05. Zgierz)

Wojciech Rajtar - kat. dzieci
V miejsce - Zawody Okręgowe (8-9.05. Zgierz)

Anna Raupach - kat. dzieci
III miejsce - Zawody Okręgowe (8-9.05. Zgierz)
V miejsce - Zawody Okręgowe "Zakończenie Sezonu" /w obsadzie międzynarodowej/ (9-10.09. Zgierz)

Łukasz Surowiecki - kat. seniorzy
VIII miejsce - Zawody Okręgowe (8-9.05. Zgierz)

Marta Włodarczyk
IV miejsce - Zawody Okręgowe "Otwarcie sezonu"(24-25.04. Zgierz) 

2003 rok

Justyna Mospinek
Brązowy medal - Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów (15-16.02. Kraków)
VI miejsce - Halowe Mistrzostwa Świata Seniorów (4-9.03. Limes, Francja)
Brązowy medal drużynowo i IV miejsce indywidualnie - I Runda Pucharu Europy (4-10.05. Poreć, Chorwacja)
V miejsce drużynowo i VI miejsce indywidualnie - III Runda Pucharu Europy (17-21.06. Antalya, Turcja)
V miejsce drużynowo - Mistrzostwa Świata (7-19.07. Nowy Jork, USA)
Nominacja olimpijska - Ateny 2004
Srebrny medal drużynowo - Test Olimpijski (2-10.08. Ateny, Grecja)
VI miejsce indywidualnie - UNIWERSJADA (24-31.08. Deagu, Korea)
I miejsce w końcowej klasyfikacji - Puchar Polski Seniorów (czwarty raz)
IV miejsce - Puchar Europy
III miejsce drużynowo i VI miejsce indywidualnie w Światowym Rankingu międzynarodowej federacji łuczniczej FITA na rok 2003
Justyna Mospinek objęta jest szkoleniem Kadry Olimpijskiej od 2000 r.

Agnieszka Bojarska - kat. dzieci
ZAWODY OKRĘGU ŁÓDZKIEGO:

  • II miejsce "Otwarcie Sezonu 2003" (10-11.05. Zgierz - 594 pkt)
  • I miejsce - Zawody okręgowe (31.05.-1.06. Łódź - 615 pkt)
  • I miejsce - Zawody okręgowe (21-22.06. Zgierz - 596 pkt)
  • I miejsce - Zawody okręgowe (21-22.09. Zgierz - 602 pkt)
  • I miejsce - "Zakończenie Sezonu 2003" (11-12.10. Zgierz - 653 pkt)

Paulina Grzelak - kat. młodzik
brązowy medal w zespole - M. P. Młodzików (6-7.09. Kołobrzeg - 1119 pkt) - rekord życiowy
ZAWODY OKRĘGU ŁÓDZKIEGO:

  • III miejsce - Zawody okręgowe (21-22.09. Zgierz - 1089 pkt)
  • III miejsce - "Zakończenie Sezonu 2003" (11-12.10. Zgierz - 1051 pkt)

w 2003 r. szkolona w kadrze młodzika WFZS

Robert Kret - łuki bloczkowe
Srebrny medal indywidualnie - Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów (15-16.02. Kraków
udział w Mistrzostwach Świata (7-19.07. Nowy Jork, USA)

Ewelina Marszałkowska - kat. młodzik
Srebrny medal indywidualnie - M. P. Młodzików (6-7.09. Kołobrzeg - 1234 pkt)
Brązowy medal w zespole - M. P. Młodzików (6-7.09. Kołobrzeg)
I miejsce w kat. juniorek mł. - Memoriał Michała Sawickiego - hala (20.12. Radom)
ZAWODY OKRĘGU ŁÓDZKIEGO:

  • III miejsce - "Otwarcie Sezonu 2003" (10-11.05. Zgierz - 1081 pkt)
  • III miejsce - Zawody okręgowe (31.05.-1.06. Łódź - 1176 pkt)
  • I miejsce - Zawody Okręgowe (21-22.06. Zgierz - 1137 pkt)
  • I miejsce - Zawody okręgowe (21-22.09. Zgierz - 1277 pkt) - rekord życiowy
  • I miejsce - "Zakończenie Sezonu 2003" (11-12.10. Zgierz - 1246 pkt)

w 2003 r. szkolona w kadrze młodzika WFZS w Łodzi

Radosław Musoski - kat. młodzik
ZAWODY OKRĘGU ŁÓDZKIEGO:

  • III miejsce - Zawody okręgowe (21-22.09. Zgierz - 980 pkt)

w 2003 r. szkolony w kadrze młodzika WFZS w Łodzi

Paulina Pokora - kat. dzieci
ZAWODY OKRĘGU ŁÓDZKIEGO:

  • I miejsce - "Otwarcie Sezonu 2003" (10-11.05. Zgierz - 596 pkt)
  • III miejsce - Zawody okręgowe (21-22.09. Zgierz - 577 pkt)
  • III miejsce - "Zakończenie Sezonu 2003" (11-12.10. Zgierz - 606 pkt)

Anna Raupach - kat. dzieci
ZAWODY OKRĘGU ŁÓDZKIEGO:

  • III miejsce - Zawody okręgowe (31.05.-1.06. Łódź - 580 pkt)
  • III miejsce - Zawody okręgowe (21-22.06. Zgierz - 544 pkt)
  • II miejsce - Zawody okręgowe (21-22.09. Zgierz - 583 pkt)

Eliza Starzyńska - kat. młodzik
Brązowy medal w zespole - M. P. Młodzików (6-7.09. Kołobrzeg - 1138 pkt)
ZAWODY OKRĘGU ŁÓDZKIEGO:

  • II miejsce - Zawody okręgowe (21-22.06. Zgierz - 1082 pkt)
  • II miejsce - Zawody okręgowe (21-22.09. Zgierz - 1149 pkt)
  • II miejsce - "Zakończenie Sezonu 2003" (11-12.10. Zgierz - 1152 pkt) - rekord życiowy

w 2003 r. szkolona w kadrze młodzika WFZS w Łodzi

Edyta Szulc - kat. dzieci
ZAWODY OKRĘGU ŁÓDZKIEGO:

  • III miejsce - "Otwarcie Sezonu 2003" (10-11.05. Zgierz - 558 pkt)
  • II miejsce - Zawody okręgowe (31.05.-1.06. Łódź - 612 pkt)
  • II miejsce - "Zakończenie Sezonu 2003" (11-12.10. Zgierz - 620 pkt)

Marta Włodarczyk - kat. juniorka młodsza
XIV miejsce - Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (26-28.07. Gdańsk - 1158 pkt) - rekord życiowy
XXI miejsce w końcowej klasyfikacji Pucharu Polski Juniorek
ZAWODY OKRĘGU ŁÓDZKIEGO:

  • I miejsce - "Otwarcie Sezonu 2003" (10-11.05. Zgierz - 1032 pkt)
  • I miejsce - Zawody okręgowe (31.05.-1.06. Łódź - 1086 pkt)
  • I miejsce - Zawody okręgowe (21-22.06. Zgierz - 1054 pkt)
  • II miejsce - Zawody okręgowe (21-22.09. Zgierz - 1076 pkt)
  • I miejsce - "Zakończenie Sezonu 2003" (11-12.10. Zgierz - 1114 pkt)

w 2003 r. szkolona w WFZS - kadra juniora

2002 rok

Justyna Mospinek
Złoty medal i halowe Mistrzostwo Polski Seniorów (23-24.02. Nowa Ruda)
Złoty medal i halowe Mistrzostwo Polski Juniorek (2-3.03. Prudnik)
IV miejsce - Halowe Mistrzostwa Europy Seniorów (13-17.03. Ankara, Turcja)
Brązowy medal indywidualnie i srebrny medal drużynowo - Mistrzostwa Europy Seniorów (23-27.07. Oul, Finlandia)
I miejsce w końcowej klasyfikacji - Puchar Polski Seniorów (trzeci raz)
VII miejsce w końcowej klasyfikacji - Puchar Europy
XI miejscew Światowym Rankingu międzynarodowej federacji łuczniczej FITA na rok 2002
Brązowy medal - Mistrzostwa Polski Seniorów (12-15.09. Poznań) 

2001 rok

Justyna Mospinek
Brązowy medal i tytuł II halowej wicemistrzyni Polski Seniorek
Złoty medal i Mistrzostwo Polski Juniorek w hali
wyrównanie rekordu świata juniorek oraz ustanowienie rekordu Polski Juniorek w strzelaniu na 18 m /582 pkt./ podczas Halowych Mistrzostw Świata (Florencja)
Złoty medal i Mistrzostwo Polski Seniorów na torach otwartych
Złoty medal i Mistrzostwo Polski Juniorów na torach otwartych
ustanowienie trzech rekordów Polski Juniorek w strzelaniu na 50, 30 m oraz w wieloboju Ł-AB
VI miejsce w międzynarodowym turnieju w Korei
VII miejsce - Grand Prix Europy w Turcji
XII miejsce - Grand Prix Europy w Rosji
IX miejsce - Mistrzostwa Europy Juniorów w Chorwacji
Srebrny medal i wicemistrzostwo Europy w klasyfikacji drużynowej
VII miejsce w klasyfikacji drużynowej - Mistrzostwa Świata Seniorów w Chinach
zwycięstwo w końcowej klasyfikacji - Puchar Polski Seniorów
zwycięstwo w końcowej klasyfikacji - Puchar Polski Juniorek
XII miejsce w światowym rankingu międzynarodowej federacji łuczniczej FITA na rok 2001
zakwalifikowanie się do reprezentacji Polski na Halowe Mistrzostwa Świata we Florencji

Piotr Kowalczyk
Brązowy medal i tytuł II halowego wicemistrza Polski Seniorów w łukach bloczkowych

Robert Kret
Złoty medal i halowe Mistrzostwo Polski Seniorów w łukach bloczkowych
zakwalifikowanie się do reprezentacji Polski na Halowe Mistrzostwa Świata we Florencji

Maciej Szymański
Srebrny medal i halowe wicemistrzostwo Polski Seniorów
VII miejsce - Mistrzostwa Polski Juniorów
zakwalifikowanie się do reprezentacji Polski na Halowe Mistrzostwa Świata we Florencji

Jakub Zimiński
zwycięstwo - II runda Pucharu Polski Juniorów Młodszych w Krakowie 

2000 rok

UKS pod względem osiągnięć sportowych za 2001 rok - szesnasty klub w Polsce

Justyna Mospinek
Złoty medal i Halowe Mistrzostwo Polski Seniorek
Złoty medal i Halowe Mistrzostwo Polski Juniorek
II miejsce - Puchar Europy Juniorów w Chorwacji
XIV miejsce - Mistrzostwa Świata Juniorów w Belfort (Francja) i IV miejsce w drużynie
I miejsce - Mistrzostwa Polski Juniorów, dwa rekordy Polski /wielobój i 70 m/, pięć złotych medali /70, 60, 50, 30 m, FITA/
II miejsce w klasyfikacji generalnej - Puchar Europy
14 rekordów polski juniorek /wszystkie możliwe do zdobycia/
I miejsce - 64. Mistrzostwa Polski Seniorów /złoty medal w strzelaniu na 70 m i w klasyfikacji końcowej, brązowy na 60 m/
I miejsce w końcowej klasyfikacji - Puchar Polski Seniorek i Juniorek
powołanie do Kadry Olimpijskiej Ateny 2004
V miejsce w klasyfikacji zespołowej kobiet - XVIII Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów

Katarzyna Andrzejczak
Brązowy medal - Halowe Mistrzostwa Polski Kadetów
VII miejsce - Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
V miejsce w klasyfikacji zespołowej kobiet - XVIII Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów

Maciej Szymański
IV miejsce - Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów
IV miejsce - Mistrzostwa Polski Juniorów, srebrny medal w strzelaniu na 30 m
VI miejsce w finale - Puchar Europy w Czechach w kat. Juniorów
VI miejsce w końcowej klasyfikacji - Puchar Polski Juniorów
powołanie do Kadry Olimpijskiej Ateny 2004

Jakub Zimiński
III miejsce - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
IV miejsce - Mistrzostwa Polski Młodzików

  • V miejsce w klasyfikacji zespołowej kobiet - XVIII Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów - M. Frontczak
  • UKS "Piątka" III m. w klasyfikacji klubowej - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
  • II miejsce UKS "Piątka" w klasyfikacji klubowej - Mistrzostwa Polski Juniorów
  • I miejsce indywidualnie i w drużynie w finale - Puchar Europy Juniorek w Czechach
  • VII miejsce UKS "Piątka" w rankingu UKS-ów działających we wszystkich dyscyplinach sportowych
  • 58 pkt w punktacji wojewódzkiej w sporcie młodzieżowym
  • III miejsce w rankingu klubów łuczniczych w 2000 roku
  • organizacja XVIII Halowych Mistrzostw Polski Seniorów /luty 2000 r./
1999 rok

Justyna Mospinek
Wicemistrzostwo Polski Juniorek Młodszych w hali
Złoty medal indywidualnie - Puchar Europy w Belgii
Srebrny medal drużynowo - Puchar Europy w Niemczech
V miejsce w końcowej klasyfikacji - Puchar Europy Kadetów
Wicemistrzostwo Europy indywidualnie i złoty medal w drużynie - Mistrzostwa Europy Kadetów i Juniorów w Anglii
Zwycięstwo w generalnej klasyfikacji Pucharu Polski Juniorek Młodszych i IV miejsce w klasyfikacji open
Wicemistrzostwo Krakowa - Otwarte Mistrzostwa Krakowa
powołanie do Kadry Narodowej Juniorów

Katarzyna Andrzejak
powołanie do Kadry Wojewódzkiej Młodzików
IV miejsce - Mistrzostwa Polski Młodzików
Mistrzostwo Makroregionu Centralnego Młodzików

Maciej Szymański
Wicemistrzostwo Polski i Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży
Srebrny medal w drużynie - Puchar Europy w Belgii
Brązowy medal w drużynie i V m. indywidualnie - Puchar Europy w Niemczech
VI miejsce w końcowej klasyfikacji - Puchar Europy Kadetów
powołanie do reprezentacji Polski na Mistrzostwa Europy Kadetów i Juniorów w Anglii - XX miejsce
II miejsce w generalnej klasyfikacji - Puchar Polski
mistrzostwo Krakowa - Otwarte Mistrzostwa Krakowa i II runda Pucharu Polski
powołanie do Kadry Narodowej Juniorów

  • powołanie do Kadry Wojewódzkiej Młodzików - Kamila Esslinger, Jakub Zimiński
  • IV miejsce - Młodzieżowe Mistrzostwa Polski - Sylwia Szymańska
  • zorganizowanie wyjazdu na międzynarodowy turniej łuczniczy do Aue (Niemcy)
  • III miejsce dla UKS "Piątka" w klasyfikacji klubowej - Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
  • organizacja Halowych Mistrzostw Polski Seniorów /luty 1999 r./ 
1998 rok

  • organizacja XIII Halowych Mistrzostw Polski Juniorów i VIII Halowych Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych (hala MOSiR w Zgierzu)
  • V miejsce indywidualnie - Justyna Mospinek
  • Brązowy medal zespołu dziewcząt - Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży we Wrocławiu w składzie: Justyna Mospinek, Katarzyna Olczak, Katarzyna Walczak
  • Brązowy medal indywidualnie - Młodzieżowe Mistrzostwa Polski - S. Szymańska
  • V miejsce w końcowej klasyfikacji - Puchar Polski Juniorek Młodszych - J. Mospinek
  • organizacja Mistrzostw Polski Młodzików (tory łucznicze MOSiR w Zgierzu)
  • powołanie do Kadry Narodowej Juniorek Justyny Mospinek i do Kadry Narodowej Juniorów Młodszych Bolesława Samodulskiego
1997 rok

Sylwia Szymańska
powołanie do Kadry Olimpijskiej Sydney 2000
IV miejsce - XV Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów
Wicemistrzostwo Polski Juniorów

  • Wicemistrzostwo Polski zespołowe młodziczek w składzie: Justyna Mospinek, Katarzyna Olczak, Katarzyna Walczak
1996 rok

Bolesław Samodulski
III miejsce - Ogólnopolski turniej o "Puchar Lajkonika" (Kraków)
IV miejsce - Ogólnopolski turniej o "Złoty Liść Jesieni" (Kielce)

Sylwia Szymańska
IV miejsce - Mistrzostwa Polski Juniorów
III miejsce w klasyfikacji końcowej - Puchar Polski Juniorów
powołanie do reprezentacji Polski na Mistrzostwa Świata Juniorów w San Diego (USA)

1995 rok

Sylwia Szymańska
IV miejsce - I Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży i XXII Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych
IV miejsce w końcowej klasyfikacji - Puchar Polski
rekord Polski Juniorów w strzelaniu na 18 m w hali

III Ogólnopolskie Zawody Dzieci (Żołędowo)

  • I miejsce - Katarzyna Olczak
  • III miejsce - Karolina Kruszyńska
  • IV miejsce - Katarzyna Walczak
  • III miejsce - Bolesław Samodulski
  • I miejsce zespół - K. Olczak, K. Walczak, K. Kruszyń
  • III miejsce zespół - B. Samodulski, M. Szymański, S. Janicki


zorganizowanie wyjazdu na turniej do Niemiec i zdobycie I miejsca.

1994 rok 
  • powstaje komitet założycielski klubu - październik; 
  • UKS "Piątka" zostaje wpisany do rejestru Stowarzyszeń Kultury Fizycznej i ich Związków (24.11.) - otrzymuje osobowość prawną. 

Copyright © 2016. All Rights Reserved by Miasto Zgierz

Created by Logo firmy VobacomVobacom

Ważne komunikaty

15842
Usuń

Planowane wyłączenia prądu

Komunikat PGE Dystrybucja S.A. Oddział Łódź o planowanych wyłączeniach energii elektrycznej w Zgierzu: W dniu 17.12.2019 r. w godz. 08:00-17:00:  
19161
Usuń

Utrudnienia w ruchu w rejonie wiaduktu - ul. Łódzka

Trwa przebudowa wiaduktu kolejowego nad drogą krajową DK91 w Zgierzu (ul. Łódzka). W dniach od 11.12.2019 roku (godz. wprowadzenia 8:00) do dnia 31....
17413
Usuń

Godziny obsługi interesantów UMZ i USC

Od dnia 2 maja 2019 r. zmieniają się godziny obsługi interesantów:  Urząd Miasta Zgierza (UMZ - pl. Jana Pawła II 16, ul. ks. J. Popiełuszki 3a, ul...
14116
Usuń

Zagubione zwierzęta, zwierzęta do adopcji

Bezdomne zwierzęta, w szczególności psy i koty wyłapywane na terenie Gminy Miasto Zgierz przewożone są do Schroniska i Hotelu dla bezdomnych...
10697
Usuń

Harmonogramy odbioru odpadów

Harmonogramy odbioru odpadów (od stycznia 2019 r. do stycznia 2020 r.): 
4942
Usuń

Dyżury aptek

Apteka całodobowa "U DOMINIKA" (ul. Lechonia 2 - tel. 42 716 52 30) dyżur pełni w dni powszednie, soboty, niedziele i święta.
Facebook
YouTube
Google+
RSS