Menu główne

Piknik Sportowo-Muzyczny

Baner wydarzenia
Data wydarzenia: 
15.06.2019
Organizator: 
Stacja Nowa Gdynia w Zgierzu
Miejsce wydarzenia: 
Stacja Nowa Gdynia - ul. Sosnowa 1

15 czerwca 2019 r. zapraszamy na piątą edycję pikniku sportowo-muzycznego "rozRUCH a Atlasem". 

Będą biegi na królewskim dystansie 1 Mili. Biegi dla dzieci na krótszych dystansach, ale równie wymagających. Będzie wiele innych atrakcji ulokowanych wokół nowogdyńskiego stawu, a na koniec, gdy zmrok zapadnie - koncert Renaty Przemyk!


Tegoroczny rozRUCH!!! rozpoczniemy od biegów a zakończymy koncertem Renaty Przemyk organizowanym wspólnie z Filharmonią Łódzką. W międzyczasie będzie czekać na Was mnóstwo różnych atrakcji – zarówno dla dzieci jak i dorosłych. 

Zaczynamy o godzinie 9:00 biegiem IV. Lot Bociana. Bieg na królewskim dystansie 1 Mili po atestowanej trasie, to zawsze mnóstwo emocji i pakiety startowe z wyjątkowymi koszulkami! Zapraszamy dorosłych i gimnazjalistów (razem z nimi uczniów VII klas), którzy będą startować w odrębnej kategorii biegowej. 

Więcej bieżących informacji znajdziecie na podstronie IV Biegu na 1 Milę - KLIKNIJ TUTAJ! - zapisy przez serwis inesSport.pl 

Następnie V Bieg Szklakiem Dzikiej Kaczki - startujemy o 10:00. Dzieci pobiegną w trzech grupach wiekowych (z podziałem na chłopców i dziewczynki) na trzech różnych dystansach. 

Po biegach o godzinie 13:00 zapraszamy na koncert dedykowany dzieciom, ale nie tylko - zaśpiewa dla Was Magdalena Wasylik, wokalistka i aktorka, laureatka The Voice of Poland.

Dedykowana podstrona Biegu Szlakiem Dzikiej Kaczki -  KLIKNIJ TUTAJ! - zapisy przez serwis inesSport.pl

Przed biegami - już o godz. 8:30 rozpoczniemy III. edycję wyjątkowego w skali kraju Duathlonu Szachowo-Kręglowego - pod patronatem Łódzkiego Związku Szachowego (zgłoszenia info@szach-mat.com.pl). 

Wokół stawu również będzie się działo. Przez cały czas trwania nasz klubowy dietetyk Ania Karwala będzie wykonywała bezpłatne badania składu ciała InBody i udzielała mini-porad żywieniowych. 

Dla młodszych i najmłodszych uczestników w różnym wieku przygotowaliśmy moc atrakcji od animacji, przez gry i zabawy po wszelkiego rodzaju dmuchańce. 

Zapraszamy dzieci i młodzież do dwóch pokojów zagadek, przygotowanych wspólnie z naszym partnerem - Tkalnią Zagadek. 

Restauracja Dzika Kaczka zadba o to, żebyście nie byli głodni - będzie grill, lody jak i wata cukrowa. I wiele, wiele innych niespodzianek. 

 I w finale, na zakończenie pikniku – prawdziwa muzyczna uczta. Na nowogdyńskiej scenie wystąpi o godz. 21:00 Renata Przemyk. 

 Rezerwujcie czas i widzimy się w SNG już 15. czerwca 2019 r.

Źródło: Stacja Nowa Gdynia

Copyright © 2016. All Rights Reserved by Miasto Zgierz

Created by Logo firmy VobacomVobacom

Ważne komunikaty

19587
Usuń

Uwaga: roboty na ul. Długiej

Od dnia 17.02.2020 r. planowane jest rozpoczęcie robót na ul. Długiej.Pierwszy etap robót obejmie przebudowę chodników na odcinku od ul. ...
19534
Usuń

Rekrutacja do przedszkoli i klas pierwszych w szkołach podstawowych na rok szkolny 2020/2021

Terminy i kryteria rekrutacji na rok szkolny 2020/2021 do placówek prowadzonych przez Gminę Miasto Zgierz: do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych...
19415
Usuń

Dyżury wakacyjne w miejskich przedszkolach i oddziałach przedszkolnych na rok szkolny 2019/2020

Harmonogram dyżurów wakacyjnych (przedszkola i oddziały przedszkolne) w bieżącym roku szkolnym 2019/2020
17413
Usuń

Godziny obsługi interesantów UMZ i USC

Od dnia 2 maja 2019 r. zmieniają się godziny obsługi interesantów:  Urząd Miasta Zgierza (UMZ - pl. Jana Pawła II 16, ul. ks. J. Popiełuszki 3a, ul...
14116
Usuń

Zagubione zwierzęta, zwierzęta do adopcji

Bezdomne zwierzęta, w szczególności psy i koty wyłapywane na terenie Gminy Miasto Zgierz przewożone są do Schroniska i Hotelu dla bezdomnych...
10697
Usuń

Harmonogramy odbioru odpadów

Harmonogramy odbioru odpadów: 
4942
Usuń

Dyżury aptek

Apteka całodobowa "U DOMINIKA" (ul. Lechonia 2 - tel. 42 716 52 30) dyżur pełni w dni powszednie, soboty, niedziele i święta. Godziny pracy...
Facebook
YouTube
Google+
RSS