Od września 2014 roku przybiorą one nieco inną formę. Podstawowym założeniem jest stworzenie ludziom w wieku 50+ jak najlepszych warunków do nauczenia się samodzielnego korzystania z Internetu i komputera, np. w czytelniach bibliotek wyposażonych w komputery.
UWAGA!
od października 2014 r. Spotkania z Latarnikiem będą się odbywały w poniedziałki w godz. 14.30-17.30 w Filii nr 4 Miejsko-Powiatowej Biblioteki Publicznej im. B. Prusa w Zgierzu (ul. Fijałkowskiego 2)
Projekt "Spotkań z Latarnikiem" od września 2014 r. pod nazwą "Każda i każdy z nas w Internecie: konkretnie, po przyjacielsku, z zadowoleniem”, który chciałabym realizować, jest następujący: w Filii nr 4 M-PBP poniedziałek będzie komputerowym dniem dla 50+, ludzie ci będą sobie w tym dniu korzystali z komputerów wspierając się nawzajem, a w godzinach 15.00-18.00 będę pełniła latarniczy dyżur.
Będę pomagała w zakresie ogólnie biorąc takim, jak:
Uwaga: jeśli Uczestnicy zechcą mieć zajęcia w formie dotychczasowej, w miarę możliwości dostosuję się do ich oczekiwań.
Janina Barbara Sikora
Latarnik Polski Cyfrowej